V srpnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Vysočina v poháru končí, Olomouc byla šťastnějšíJIH - OLO 1:2, 3.kolo | Jaroslav WollmannFC Vysočina po sympatickém výkonu nestačila ve 3. kole Ondrášovka Cupu na prvoligovou Sigmu Olomouc. Ta v první půli byla horším celkem a po zásluze inkasovala ve 26. minutě z kopačky Murise Mešanoviće. Jihlavené bojovali, ale ve druhé půli Sigma potvrdila své vysoké kvality a dosavadní neporazitelnost v tomto ročníku. Brankami Petra a Heinze skóre dokázala otočit. Svěřenci Romana Pivarníka určitě nebyli horším týmem, byli však tím smutnějším. Jejich výkon je povzbuzením do nedělního derby proti Znojmu.
31.8.Roman Pivarník: „Věřím, že zlepšení přeneseme do nedělního zápasu"JIH - OLO 1:2, 3.kolo | Michal JindraSvěřenci trenéra Romana Pivarníka nastoupili ve středu k třetímu kolu Ondrášovka Cupu, v němž domácí FC Vysočina hostila Sigmu Olomouc. Té jihlavský stadion není vůbec není cizí, neboť nedávno zde odehrála finálové utkání téhož poháru s neúspěšným penaltovým koncem. I přesto, že Jihlava čtyřicet minut vedla, nakonec se radovali olomoučtí. Jak na pozápasové tiskové konferenci hodnotila dvojice trenérů?
30.8.Velický: Fungováním FC Vysočina jsem překvapenMiroslav FuksPředstavuje jednu z největších letních posil FC Vysočina. Zároveň však jde pro českého fotbalového fanouška o nepříliš známého hráče. Ve svých třiceti letech totiž začíná vůbec první sezónu v českých trávnících. Zahraničních zkušeností však má na rozdávání, neboť působil na Slovensku, v Rakousku, Polsku a na Kypru. Řeč je o slovenském defenzivním záložníkovi Stanislavu Velickém, kterého vám nyní hodláme důkladně představit.
29.8.Vysočinu čeká pohárová výzva proti Sigmě OlomoucJIH - OLO 1:2, 3.kolo | Miroslav FuksDlouhé tři roky trvalo fotbalistům FC Vysočina, aby se prokousali alespoň do 3. kola Ondrášovka Cupu a přivítali na svém stadiónu soupeře z nejvyšší soutěže. Tímto atraktivním sokem se ve středu 31. srpna od 19:00 hodin stane Sigma Olomouc. Ta se do Jihlavy vrátí zhruba po třech měsících od neúspěšného finále národního poháru, který na stadiónu v Jiráskově ulici sehrála proti Mladé Boleslavi. Historie vzájemných duelů je však mnohem vousatější.
28.8.Vysočina se v Čáslavi musela spokojit s bodemCAS - JIH 0:0, 4.kolo | Miroslav FuksVysočina do Čáslavi odjela s cílem napravit domácí výbuch proti Ústí nad Labem. Výkonem však rozhodně nepřesvědčila a tak se musela spokojit s bojovností, díky níž si ze stadiónu Zenitu odvezla alespoň plusový bod za bezbrankovou remízu.
28.8.Holky na úvod prohrálySOS - JIH 3:2, 1.kolo | Miroslav FuksŽenský tým FC Vysočina za obhajobou vítězství v loňském ročníku Moravskoslezské ligy vykročil nepřesvědčivým výkonem a porážkou na půdě Slovanu Ostrava v poměri 3:2 (0:0). Jihlavské branky zaznamenaly Čechová a Tichánková, které tak vyrovnávaly na 2:2. V 85. minutě však domácí celek rozhodl o své výhře.
28.8.Roman Pivarník: Mužstvo zatím hraje pod své možnosti CAS - JIH 0:0, 4.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina na vytouženou výhru z Čáslavi nedosáhli. Stejně jako na jaře se na stejném stadiónu museli spokojit s jednobodovým ziskem. Nutno dodat, že k výhře měli o něco blíže domácí hráči. Jak utkání viděl jihlavský trenér Roman Pivarník?
27.8.Proti Uničovu se zrodila zasloužená remízaJIB - UNI 2:2, 4.kolo | Miroslav FuksNa vedlejším travnatém hřišti v areálu v Jiráskově ulici bylo premiérově sehráno utkání MSFL. Domácí juniorka se střetla s dosud stoprocentně bodujícím Uničovem a svěřencům exjihlavského kouče Machálka připravila první ztrátu v tomto ročníku. Domácí dvakrát vedli díky trefám Petera Krutého a Zdeňka Chmelíka, ovšem hosté vždy dokázali vyrovnat. Oboustranně útočný duel skončil zaslouženou remízou.
27.8.Stoprocentní dorost na čele extraligy!JIH - ZLN 6:0, 4.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci jsou po 4. kole extraligy jediným dosud neporaženým celkem a vyhřívají se tak na 1. příčce nejvyšší soutěže. Ke čtvrtému vítězství dospěli po výborném výkonu zejména v první půli. Zlín z domácího trávníku vyprovodili s výraznou porážkou 6:0 (4:0), když dvakrát skórovali Kavka a Šuta a jednou se radovali Kliment a Štancl.
26.8.Ve středu proti Sigmě a v neděli proti Znojmu!Miroslav FuksK nečekané změně dochází v nadcházejícím programu fotbalistů FC Vysočina. Sigma Olomouc oproti očekáváním trvá na úředním termínu aktuálního utkání 3. kola Ondrášovka Cupu proti Jihlavě, který se tak uskuteční už ve středu 31. srpna od 19:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici. FC Vysočina tak zároveň musí přistoupit k posunu nejbližšího domácího ligového duelu. Derby proti Znojmu se proto neuskuteční v tradiční pátek, ale až v neděli 4. září od 18:00 hodin.
25.8.Pivarník: Musíme zlepšit defenzívu celého týmuRedakceÚvodní výjezd na hřiště soupeřů vyšel FC Vysočina na výbornou, když jihlavští fotbalisté zvítězili v Sezimově Ústí 0:1. S cílem uspět odjíždí svěřenci trenéra Romana Pivarníka v neděli 28. srpna do Čáslavi. Domácí Zenit jistě bude chtít vybojovat první domácí body.
20.8.Dorost pokračuje na vítězné vlněPAR - JIH 2:3, 3.kolo | Miroslav FuksI po třech odehraných kolech celostátní extraligy je starší dorost FC Vysočina bodově stoprocentní. Po Hradci a Bohemians dnes vyhrál na půdě Pardubic 2:3 (1:2). Branky zaznamenali Vonásek po rohu, Kavka z penalty a Urbánek z přímého kopu.
20.8.Juniorka v Kroměříži měla na výhruKRO - JIB 2:2, 3.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina se z Kroměříže vrací se smíšenými pocity. Jihlavští mladíci zde po první půli díky brankám Tomáše Kučery a Jana Kosaka vedli 0:2, ovšem ve druhé části doplatili na hluchou čtvrthodinu, v níž Fiala dvakrát skóroval. Závěr přinesl jihlavské šance, které však zůstaly nevyužity.
19.8.Muris Mešanović přestupuje do FC Vysočina!Miroslav FuksFC Vysočina vítá staronovou posilu útoku! Potřetí do řad jihlavského klubu přichází bosenský reprezentant do 21 let Muris Mešanović (nar. 6.7.1990). Po dvou hostováních z FK BAUMIT Jablonec nyní do klubu přestupuje, přičemž se žlutomodrým barvám upsal na tři roky! Už dnes bude připraven nastoupit v domácím duelu proti Ústí nad Labem.
19.8.Místo výhry přišla katastrofaJIH - UNL 2:5, 3.kolo | Jaroslav WollmannSvěřenci Romana Pivarníka se proti exligovému Ústí chtěli pokusit o reparát za minulé utkání. Vstup jim vyšel na výbornou, už v 1. minutě se prosadil Tomáš Sedláček. Poté však přišla katastrofální patnáctiminutovka, během které se třikrát prosadili hosté. O snížení se mohl postarat Tecl, ale ve svých šancích selhal. Ústí si přichystalo do druhé půle dva góly, domácí však našli přesnou mušku jen jednou, když se prosadil v 74. minutě Petr Dolejš. Vysočina podlehla Ústí nad Labem 2:5.
19.8.Roman Pivarník: „Prohra byla zcela zasloužená"JIH - UNL 2:5, 3.kolo | Michal JindraV dalším kole II. fotbalové ligy přivítala domácí FC Vysočina exligové Ústí nad Labem. Po neúspěchu v prvním kole chtěli jihlavští hráči navázat na tři body ze Sezimova Ústí a připsat si první výhru i na domácí půdě. Úvod vypadal velice slibně, neboť svěřenci Romana Pivarníka už ve 2. minutě vedli 1:0. Ovšem slibný stav se proti domácím otočil a nakonec prohráli o tři branky.
19.8.Robin Demeter do České LípyMiroslav FuksJednadvacetiletý záložník Robin Demeter si prodlouží své působení v ČFL. Po jarním působení v Písku a neúspěšném letním boji o místo v druholigovém kádru FC Vysočina míří na další půlroční hostování ve třetí nejvyšší soutěži. Hráč, který dosud nastoupil do 7 duelů ve II. lize a vstřelil v nich 1 branku, odchází do Arsenalu Česká Lípa.
18.8.Zapojte se do soutěže „Vezmi FC Vysočina na dovolenou!“Miroslav FuksI v letošním roce vám nabízíme účast v letní FOTOSOUTĚŽI! Vezměte dresy, vlajky, suvenýry a další symboly FC Vysočina na dovolenou, na prázdniny či na nefotbalová místa! Na e-mail fuks@psj.cz zasílejte fotografie, na nichž jste vy nebo vaši přátelé v barvách FC Vysočina a nezapomeňte připojit své jméno. Vaší fantazii a výběru místa či lokality rozhodně meze neklademe.
17.8.Extraligový dorost nezaváhal ani ve druhém utkáníJIH - BOH 4:1, 2.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci jsou i po 2. kole extraligy stoprocentní. Zejména díky kvalitnímu výkonu v první půli zdolali Bohemians 1905 4:1 (3:1). K výkonu ve druhé půli však měl trenér Procházka četné výhrady. Branky stříleli Kliment, Vonásek, Šuta a Masopust.
17.8.Fanouškům sestavu sdělí trenér Roman Pivarník!Miroslav FuksFC Vysočina před nadcházejícím domácím zápasem přichází s netradiční novinkou. Po vzoru některých zahraničních klubů předstoupí před diváky trenér Roman Pivarník a s mikrofonem v ruce jim zhruba 10 minut před výkopem zápasu sdělí základní sestavu svého celku a možná odkryje i něco málo ze svých záměrů!