V červenci 2021 vyšly tyto články:

30.7.Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad LabemMichal RůžičkaDruhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství?
30.7.Vysočina si z Ústí nad Labem odváží 3 body!UNL - JIH 1:2, 2.kolo | Michal RůžičkaV úvodním utkání druhého kola Fortuna národní ligy prohrálo Ústí nad Labem s Vysočinou Jihlava 1:2. Na první branku zápasu se dlouho nečekalo, po rohovém kopu ji dal ve 13. minutě devatenáctiletý Fares Shudeiwa. Ústí ještě v nastavení snížilo na rozdíl jedné branky, ale víc Jihlava soupeři nedovolila a odváží si 3 body!
23.7.Tři body zůstávají na Vysočině!JIH - VAR 2:1, 1.kolo | Michal RůžičkaJihlava vstoupila do nové sezony vítězstvím 2:1. O první branku se postaral Jakub Selnar. Ve druhém poločase zvýšil vedení domácí Vysočiny Luis Arroyo. Hosté korigovali výsledek po standardní situaci v 90. minutě a snížili na 2:1. Vysočina si pohlídala závěr utíkání a připsala si první 3 body do tabulky.
22.7.Startuje nová sezona 2021/2022!Michal RůžičkaFC Vysočina Jihlava odehraje svůj první zápas v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA proti FK Varnsdorf. Pro nového trenéra Jana Kameníka to bude první soutěžní zápas na lavičce Vysočiny. Odstartuje vítězstvím? To se dozvíme v pátek 23.7. od 18:00. Těšíme se na Vás!
22.7.Tomáš Franěk podepsal první profesionální smlouvu. Michal RůžičkaMladý talentovaný středopolař Tomáš Franěk byl na začátku přípravy přeřazen do prvního týmu Vysočiny. Odchovanec Vysočiny Jihlava a třebíčské Fotbalové školy podepsal víceletý kontrakt. „Vidím v něm budoucnost jihlavského fotbalu“ okomentoval přesun do A – týmu sportovní ředitel Lukáš Vaculík.
21.7.Lukáš Vaculík: cíl je rozvoj mladých hráčůMichal RůžičkaProběhla tisková konference před začátkem nové sezony F:NL 2021/2022. O sportovních ambicích mužstva, změnách v kádru promluvili ti nejpovolanější – sportovní ředitel a předseda klubového představenstva Lukáš Vaculík, nový kouč „áčka“ Jan Kameník a nejlepší střelec minulé sezony Filip Vedral.
21.7.Informace k pátečnímu zápasuRedakceFC Vysočina Jihlava odehraje svůj první ligový zápas v pátek 23.7. od 18:00 proti FK Varnsdorfu. Prosíme diváky, aby dodrželi podmínky bezinfekčnosti. Při vstupu prosíme o vyplnění formuláře selfreporting, který bude k dispozici na pokladnách.
19.7.Vysočina uplatnila opci na Selnara s PeřinouMichal RůžičkaFC Vysočina Jihlava dotáhla v posledních dnech přestup dvou krajních hráčů Jaroslava Peřiny s Jakubem Selnarem. Oba hráči již působili v minulé sezoně v jihlavském dresu. Vysočina měla zakotvenou opci v jejich hostováních, kterou se podařilo uplatit.
17.7.Vysočina v generálce na ligu vyhrála 1:0Michal RůžičkaJihlava navázala na úterní vítězství nad Pardubicemi a v generálce na ligu porazila 3. ligový tým Živanice 1:0. Jedinou branku v utkání vstřelil Jakub Selnar, když dorazil odražený míč do sítě. V jihlavském dresu poprvé nastoupil i testovaný levonohý stoper kyperského původu Irodotos Christodoulou.
16.7.V sobotu generálka proti ŽivanicímMichal RůžičkaV sobotu 17.7. od 11 hodin čeká Vysočinu generálka na ligu proti TJ Sokol Živanice. Přijďte podpořit hráče na Stadion v Jiráskově ulici.
13.7.Vysočina porazila prvoligové PardubiceMichal RůžičkaJihlava si připsala cenný skalp. V přátelském utkání vyhrála nad 7. celkem minulého ročníku Fortuna ligy. V prvním poločase se trefil Luis Arroyo. Ve druhém poločase přidal druhou branku střelou zpoza vápna kapitán týmu Matúš Lacko. FC Vysočina Jihlava vyhrála 2:0.
12.7.V úterý přípravný zápas s PardubicemiMichal RůžičkaV úterý 13.7. v 17:00 FC Vysočina Jihlava odehraje v Hlisnku předposlední přátelské utkání proti prvoligovým Pardubicím. V kárdu Parbubic je ex-jihlavský hráč Lukáš Červ.
10.7.Vysočina prohrála proti Brnu 1:2Michal RůžičkaJihlavští fotbalisté podlehli ex-prvoligovému Brnu 1:2. Ve 28. minutě prostřelil z pravé strany brankáře Jágrika brněnský útočník Hladík - 0:1. O sedm minut později zvýšil brněnské vedení velezkušený záložník Pavel Zavadil z pokutového kopu - 0:2. Ve druhém poločase, po faulu na Křivánka, proměnil pokutový kop Filip Vedral - 1:2.
9.7.Přátelské utkání proti Zbrojovce Brno Michal RůžičkaV sobodu 10.7. v 10:30 A - tým Vysočiny sehraje přátelské utkání proti Zbrojovce Brno. Přátelské utkání se odehraje ve Sportovním areálu Na Stoupách. Jste srdečně zváni.
7.7.Stará garda se utkala s výběrem Jihomoravského krajeMichal RůžičkaStará garda podpořila charitativní akci Kopačky pomáhají a utkala se s výběrem Jihomoravského kraje v Rokytnici nad Rokytnou. Výtěžek akce jde na podporu dětských domovů, jak na Vysočině, tak i v okolí Jihomoravského kraje. Děkujeme všem zúčastněným.
3.7.Na závěr soustředění přišla remíza s Vlašimí 1:1Michal RůžičkaHráči Vysočiny absolvovali týdenní soustředění v Modré u Děčína. Soustředění bylo završeno přípravným zápasem proti FC Sellier & Bellot Vlašim. Jedinou branku Jihlavy vstřelil Justin Araujo-Wilson. Domácí Vlašim o několik minut později vyrovnala na konečných 1:1