V červenci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.7.S Fanklubem na SpartuDavid ZemanFanklub FC Vysočina pořádá tradičně výjezd na venkovní utkání. Tentokrát na Spartu, kde hrajeme v sobotu 2.8. ve 20:15. Sraz je stanoven na 17:30 v hospůdce na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách. Cena výjezdu činí 100Kč pro členy Fanklubu a 130Kč pro ostatní, cena neobsahuje vstupenku na utkání. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu zeman.david@psj.cz, popřípadě na telefonním čísle 732 770 383.
31.7.Vidlička: Chtěl jsem pokračovat v nejvyšší soutěžiMiroslav FuksPředstavuje nejvýraznější a nejznámější letní posilu FC Vysočina. Ostřílený pravý obránce, který má za sebou bohaté zkušenosti z působení ve Zlíně, Liberci, Teplicích či Spartě Praha. Pohodový chlap, jenž výborně zapadne do každého kolektivu. To je třiatřicetiletý Vlastimil Vidlička, kterého vám samozřejmě neopomeneme důkladně představit.
31.7.Petr Rada: Očekávám zlepšení našeho výkonuSPA - JIH 3:0, 2.kolo | Miroslav FuksPo těžkém vstupu do nového ročníku SYNOT ligy, kdy Vysočina na domácí půdě podlehla 0:1 Mladé Boleslavi, čeká na jihlavský celek ještě těžší prověrka. V sobotu 2. srpna od 20:15 hodin nastoupí před kamerami České televizi na pražské Letné proti mistrovské Spartě! Dokáže jihlavský celek rozjetému favoritovi vzdorovat?
30.7.U19: V Liberci v závěru otočili utkáníLIB - JIH 1:2, 1.kolo | Miroslav FuksStarší dorost U19 vstoupil do nového ročníku nejvyšší soutěže cennou výhrou 1:2 (1:0) z půdy Slovanu Liberec. Domácí tým byl v první půli lepší a šel do vedení. Vysočina však zcela ovládla druhé dějství a díky dvěma trefám Radima Lišky v rozmezí 82. a 90. minuty zaslouženě otočila utkání.
28.7.Juniorka na úvod vybojovala cennou remízu se SpartouJIH - SPA 1:1, 1.kolo | juniorskaliga.cz - Petr JindraVýběr U21 na startu nového ročníku Juniorské ligy hostil atraktivního a velmi silného soupeře v podobě týmu Sparty Praha. Na konci zajímavého zápasu na výsledkové tabuli svítilo skóre 1:1, což znamenalo cenný bodový zisk pro jihlavský celek. Skóre utkání v 58. minutě otevřel Patrik Demeter, který proměnil pokutový kop.
28.7.Mladší dorosty v Senici uspěly na padesát procentMiroslav FuksTradiční cennou prověrkou mládežnických týmů FC Vysočina jsou letní či zimní konfrontace s FK Senica. Mladší dorostenci U17 a U16 z půdy klubu, který náleží mezi nejlepší mládežnické bašty na Slovensku, dovezli jednu výhru 0:2, o kterou se postaral výběr U16. Jejich starší kolegové naopak prohráli 3:0.
27.7.Vysočina těsně podlehla Mladé BoleslaviJIH - MBA 0:1, 1.kolo | RedakceFotbalisté FC Vysočina do nového ročníku SYNOT ligy nevstoupili šťastně. V evropských pohárech rozehraná Mladé Boleslav se na čtvrtý pokus dočkala výhry v Jihlavě, když zúžitkovala pokutový kop proměněný ve 24. minutě. Domácímu celku vůbec nevyšlo první dějství a výrazné zlepšení a tlak ve druhé půli alespoň vyrovnání nepřineslo. Vysočina tak poprvé od listopadu 2013 na své stadiónu nevstřelila ligový gól a poprvé od března prohrála.
27.7.Petr Rada: Zápas jsme prohráli v prvním poločaseJIH - MBA 0:1, 1.kolo | Miroslav FuksVýborné jaro a udržení úspěšné kádru navnadilo fanoušky FC Vysočina do nového ročníku. Více než tři tisícovky příznivců na stadión v Jiráskově ulici věřilo, že tým kouče Petra Rady dokáže uspět i na startu SYNOT ligy proti velice silné Mladé Boleslavi. Bohužel, jihlavský tým promarnil první půli a zvýšené úsilí ve druhém dějství ke gólové radosti nevedlo. Jak oba trenéři duel prvního kola zhodnotili?
24.7.Zdeněk Klucký: Z týmu cítíme vítězné odhodláníJIH - MBA 0:1, 1.kolo | Miroslav FuksŘekne vám to každý fotbalový klub – úvodní domácí duel v sezóně je nesmírně důležitý. Stejně je tomu i v případě FC Vysočina, který tuto neděli 27. července od 17:00 hodin na prahu nového ročníku SYNOT ligy hostí jeden z nejambicióznějších celků soutěže a účastníka Evropské ligy. Atraktivní duel proti Mladé Boleslav byste si rozhodně neměli nechat ujít!
24.7.Kouč Petr Rada besedoval s fanoušky v Double DeckeruMiroslav FuksKouč Petr Rada se dnes podvečer sešel s fanoušky FC Vysočina v café restaurantu Double Decker v jihlavském City Parku. Jeho zaplněná spodní část pozorně naslouchala zajímavé besedě a výměně názorů, která se protáhla na půldruhé hodiny.
24.7.U16: Výhry nad Líšní, Táborskem a BohemiansMiroslav FuksNově se tvořící mladší dorost U16 sehrál v úvodním bloku letní přípravy tři duely, z nichž vždy vyšel jako vítěz. Tým kouče Petra Kuchta postupně porazil Líšeň (U17), Táborsko a Bohemians 1905.
24.7.Juniorka přehrála kombinovaný tým TřebíčeTRB - JIJ 2:5, 0.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina dnes sehrála poslední utkání v rámci letní přípravy. Zajela k němu do Třebíče, kde přehrála kombinovaný celek třetiligového HFK v poměru 2:5 (1:3). Dvakrát se trefil Martin Kelbler a po jedné brance přidali Patrik Demeter, Michal Veselský a Štěpán Maruš.
23.7.U17: Na soustředění byli stoprocentníDavid ZemanMladší dorost sehrál v rámci soustředění tři utkání a byl více než úspěšěný. Neinkasoval totiž ani, sám jich osm vstřelil a připsal si tři výhry postupně proti Líšni, Táborsku a Bohemians 1905.
22.7.Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Mladé Boleslavi!JIH - MBA 0:1, 1.kolo | Miroslav FuksV neděli 27. července od 17:00 hodin na Vysočině odstartuje SYNOT liga! Jihlavský prvoligový tým čeká ostrý start v podobě těžkého utkání proti FK Mladá Boleslav - 3. celku uplynulého ročníku nejvyšší soutěže a účastníkovi Evropské ligy. Využijte předprodeje vstupenek a přijďte své hráče podpořit! Zaplňme náš stadión!
21.7.Rada: Chceme navázat na jaro – sbírat body a dobrým fotbalem bavit divákyMiroslav FuksVelmi krátké fotbalové léto je u konce a ti nejlepší čeští fotbalisté a jejich fanoušci znovu nedočkavě stojí na prahu nového ročníku nejvyšší soutěže. Gambrinus ligu po dlouhých letech nahrazuje SYNOT liga, která slibuje atraktivní podívanou a řadu příznivých novinek pro hráče i fanoušky. A jak jsou na soutěžní ročník nachystáni fotbalisté FC Vysočina? Rozhodně nejen na toto téma přišla řeč na tradiční předsezónní tiskové konferenci.
20.7.Pondělní tiskovku můžete sledovat živěMiroslav FuksDovolujeme si vás upozornit na jedinečnou možnost sledovat pondělní oficiální předsezónní tiskovou konferenci FC Vysočina živě díky přenosu webu TVcom.cz. Tiskovku, které se zúčastní ředitel klubu Zdeněk Tulis, trenér Petr Rada a kapitán týmu Lukáš Vaculík, můžete sledovat od 13:00 hodin ZDE nebo přímo v okně tohoto článku.
20.7.Starší dorost si poradil s Hradcem KrálovéHRA - JID 1:3, 0.kolo | David ZemanStarší dorost se utkal v rámci letní přípravy s Hradcem Králové. V prvním poločase se prosadil Klíma a do kabin se šlo za stavu 1:1. Ve druhé půli už střílela pouze Vysočina, když svůj druhý gól vstřelil Klíma a těsně před koncem pojistil vítězství Marek Šerý, utkání tak skončilo vítězstvím Vysočiny 3:1 (1:1).
20.7.Vysočina přípravu zakončila výhrou nad TřebíčíJIH - TRB 3:1, 0.kolo | Miroslav FuksLetní příprava FC Vysočina je u konce. Tečku za ní v neděli 20. července učinil duel proti HFK Třebíč. Jihlavský prvoligový tým neměl proti třetiligovému soupeři problém a zvítězil 3:1. V první půli skórovali Lukáš Vaculík a Haris Harba, ve druhém dějství gólové konto rozšířil Tomáš Kučera. Za hosty v závěru snížil Bya.
18.7.Starší dorost přehrál SeniciJID - SEN 2:0, 0.kolo | David ZemanStarší dorostenci narazili v přípravě na kvalitního soupeře a to Senici. Hned v 19. minutě se prosadil Bajer. Vysočina poté kromě krátké pasáže uktání kontrolovala a když před koncem přidal pojistku, v podobě gólu na 2:0, Klíma, tak bylo o vítězi rozhodnuto.
18.7.Zdeněk Klucký: Generálkou pro nás byl zápas proti LilleJIH - TRB 3:1, 0.kolo | Miroslav FuksZa fotbalisty FC Vysočina je poslední týden letní přípravy, který vyvrcholí tuto neděli 20. července od 17:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici přípravným duelem proti třetiligovému HFK Třebíč. Jakou náplň měly tréninky v tomto týdnu, kteří fotbalisté při nich absentovali, a co je nového v kádru FC Vysočina? Nejen na to jsme se zeptali Zdeňka Kluckého, asistenta trenéra.