V červnu 2022 vyšly tyto články:

30.6.Kameník: Jsme přesvědčení, že kádr je konkurenceschopnýCHR - JIH 2:1, 0.kolo | Miroslav FuksUž třetí týden probíhá letní dril fotbalistů FC Vysočina. Na její průběh, hodnocení odehraných duelů, odchovance v přípravě či nové tváře v kádru jsme se zeptali osoby nejpovolanější – kouče Jana Kameníka.
25.6.Vysočina neporazila ligové PardubicePAR - JIH 3:1, 0.kolo | RedakceDnes na hřišti v Hlinsku hrál první tým FC Vysočina druhé letní přípravné utkání s ligovými Pardubicemi.
24.6.Nové permanentky s novými pravidlyRedakceFinanční prostředky od fanoušků FC Vysočina použije na zajištění organizace domácích utkání, ale také pro mládež.
23.6.Vysočinu v přípravě prověří ligoví soupeřiRedakcePardubice, Olomouc, Mladá Boleslav, Hradec Králové a Zbrojovka Brno, to jsou prvoligoví soupeři, které čekají v přípravných utkáních první tým FC Vysočina.
22.6.Vysočina byla fotbalovější, na výhru ale nestačilaZIZ - JIH 2:1, 0.kolo | RedakcePrvní přípravné utkání sehrála FC Vysočina ve středu 22. června proti Žižkovu. Zápas se odehrál v Dolních Kralovicích. Jihlava působila fotbalověji, to však na soupeře nestačilo. Konečné skóre je 1:2 (0:2).
11.6.Příprava A týmu začíná v pondělíRedakcePo třítýdenní dovolené začíná v pondělí hráčům A týmu FC Vysočina Jihlava příprava na novou sezónu.
8.6.Sezona regionální fotbalové akademie končíRedakcePřijměte naše pozvání na zítřejší zakončení akademického roku pro tuto sezónu Regionální fotbalové akademie Kraje Vysočina.
6.6.U21 - Olomouc BJIH - OLB 0:2, 31.kolo | Michal Veselý