V červnu 2004 vyšly tyto články:

30.6.Vysočina zná vylosování nové sezónyRedakceDo nového soutěžního ročníku II. ligy sezóny 2004/5 vstoupí fotbalisté FC Vysočina v neděli 8. srpna od 17:00 hodin domácím utkáním s FC Vítkovicemi. Týden na to svěřenci trenéra Večeři zajíždí na horkou půdu do Hradce Králové a 22. srpna je doma čeká další postupový aspirant Viktoria Plzeň. Domácí zápasy, které kolidují s extraligovými duely HC Dukla (26.9., 10.10. a 24.10.) budou sehrány v tradiční nedělní termín, ale již od 15:00 hodin. Fanoušky navrhovaná sobota bohužel není vhodná, neboť koliduje s televizními přenosy Gambrinus ligy.

Los FC Vysočina v podzimní části II. ligy naleznete ZDE

24.6.Zadní řady FC Vysočina posílil brněnský VojtíšekRedakceJIHLAVA - Po letních odchodech defenzivních opor Čepa a Kotryse vedení FC Vysočina usilovně hledalo fotbalistu pro doplnění zadních řad. Toho našlo v obránci 1. FC Brno Pavlu Vojtíškovi (18.5.1978), který do Jihlavy přichází na roční hostování s opcí.
14.6.David Kotrys přestoupil do Baníku OstravaRedakceFotbalová Ostrava získala pro příští ročník dvě posily. Do mistrovského týmu přichází Pavel Zavadil, kterému skončilo angažmá v Maccabi Haifa, a David Kotrys z druholigové Vysočiny Jihlava. Obě nové tváře už trenér František Komňacký zařadil do kádru pro kondiční soustředění v Hradci nad Moravicí.