V dubnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
29.4.Vysočina veze cenný bod a je druhá!KAR - JIH 1:1, 25.kolo | Miroslav FuksVysočina využila šanci na druhou příčku II. ligy, když po bezbrankové půli remizovala na půdě MFK OKD Karviná 1:1. Skóre utkání otevřel v 61. minutě zkušený bývalý bosenský reprezentant Vladavić, ovšem snahu Vysočiny o vyrovnání dokázala korunovat v 79. minutě Igor Obert, který se šťastně trefil po odraženém míči z rohového kopu. Jihlavští fotbalisté jsou nyní na postupovém místě a udělají maximum pro to, aby už z ní nespadli!
29.4.Pivarník: Zcela po zásluze jsme se dočkali vyrovnáníKAR - JIH 1:1, 25.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina využili zaváhání Bohemians a v Karviné splnili svůj cíl – bodovat a posunout se na druhou příčku tabulky. Pět kol před koncem soutěže se tak nacházející na pozici zaručující postup do Gambrinus ligy. Možná však věřili, že si přivezou plný bodový zisk? Jaký měl po utkání názor jihlavský trenér Roman Pivarník?
29.4.Kvalitní duel pro jihlavské hráčkyHOD - JIH 0:3, 13.kolo | Josef ŽampaFotbalistky FC Vysočina vybojovali další cenné vítězství, když v utkání kvalitní úrovně zvítězily 0:3 (0:0) v Hodoníně. O výhře rozhodla dvěma brankami Petra Žampová a jednou se trefila Petra Čechová.
28.4.Třetí Břeclav přehráli, ale neporaziliJIB - BRE 0:0, 22.kolo | Miroslav FuksJuniorka prodloužila svoji sérii bez porážky v MSFL na tři zápasy. Na domácí půdě zejména ve druhé půli přehrála třetí celek tabulky Břeclav, ovšem v zápase nakonec žádný gól nepadl. V možná největší šanci zápasu neuspěl v 62. minutě Lukáš Vaculík.
28.4.Slávii odolávali jen do 65. minutySLA - JIH 4:0, 27.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci se i nadále trápí. Slavii odolávali jen do 65. minuty a nakonec si z Prahy odvezli výraznou porážku 4:0 (0:0). Jihlavští mladíci čekají už 8 zápasů na výhru a 4 duely na jakýkoli bodový zisk. V osmnáctičlenné tabulce jim se ziskem 27 bodůl náleží 15. příčka.
27.4.Veselý: bojuji o pozici v týmu a vážím si každé příležitostiMiroslav FuksKlubový inventář. Rekordman v počtu ligových startů. Jediný pamětník posledního postupu a účasti v Gambrinus lize. Všechny tyto přívlastky perfektně sedí na jediného hráče z kádru FC Vysočina – jednatřicetiletého záložníka Michala Veselého. Jak si zatím užívá fotbalové jaro po promaroděném létu a podzimu?
25.4.Roman Pivarník: Nově musíme postavit zálohuKAR - JIH 1:1, 25.kolo | Miroslav FuksDruhá liga vstupuje do své závěrečné pětiny. Před jihlavskými fotbalisty stojí náročná porce šesti zápasů, které rozhodnou o tom, zda budou naplněny jejich postupové ambice. Důležitý krok k tomuto cíli mohou učinit tuto neděli, kdy se od 17 hodin představí v Karviné.
25.4.Co dnes dělají jihlavští ligisté?Kryštof Ženatý - Sedmička.czPřed šesti roky hrála FC Vysočina nejvyšší fotbalovou soutěž. Tehdejší hráči se rozprchli. Někdo si zahrál Ligu mistrů, jiní zase krajské soutěže. Bojovali, dřeli, ale na záchranu to nestačilo. Přesto se nesmazatelným písmem zapsali do kroniky FC Vysočina.
25.4.Tecl byl u výhry U-21 na SlovenskemMiroslav FuksČeští fotbalisté do 21 let natáhli svou aktuální vítěznou šňůru na čtyři utkání. Svěřenci trenéra Jakuba Dovalila zvítězili v přípravě ve slovenském Senci nad domácím výběrem 2:1, dvěma góly se blýskl Tomáš Wágner. Jihlavský útočník Stanislav Tecl si na svůj debut v jednadvacítce počkal do 69. minuty. Záložník Tomáš Kučera, další hráč FC Vysočina v nominaci, nakonec zůstal jen na lavičce.
24.4.S Fanklubem do KarvinéFanklubPo domácí ztrátě nečeká Vysočinu jednoduchý úkol a tím je bodovat v Karviné, nejlépší by samozřejmě bylo přivést tři body. A vy můžete v tomto nelehkém úkolu hráčům pomoci alespoň vašimi hlasivkami! Stačí využít výjezdu, který tradičně pořádá Fanklub FC Vysočina. Odjezd je stanoven na neděli 29.4.2012 ve 13:30 od fanshopu pod novou tribunou. Cena je určena na 250kč pro členy Fanklubu a 280kč pro ostatní. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 732 770 383, popřípadě e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz.
22.4.Proti oslabenému soupeři nepřesvědčilyJIH - VAM 3:0, 12.kolo | Josef ŽampaHráčky FC Vysočina v domácím prostředí nastoupily proti pouze devítičlennému týmu Valašského Meziříčí. Bez větších problémů si připsaly tři body za výhru 3:0 (2:0), ale výkonem rozhodně nepřesvědčily. Branky zaznamenaly Marcela Žampová, Petra Čechová a Denisa Šerá.
21.4.Krize extraligového dorostu pokračujeJIH - CEB 1:2, 26.kolo | Miroslav FuksČekání starších dorostenců na extraligové vítězství se protáhlo už na sedm utkání. Od domácí výhry nad Pardubicemi se jihlavští mladíci dočkali pouze 2 remíz a pětkrát ze hřiště odešli poraženi. Neuspěli ani dnes doma proti šestému celku tabulky – Českým Budějovicím. Smolnou prohrou 1:2 (0:0) se přiblížili sestupovým příčkám. Skóre utkání otevřel Štěpán Maruš.
21.4.Juniorka veze výhru z Líšně!LIS - JIB 1:4, 21.kolo | Miroslav FuksJuniorka veze ze stadiónu zachraňující se Líšně cennou výhru 1:4, když všechny branky padly v úvodním dějství. Jihlavské branky postupně zaznamenali Vojtěch Šandera, Alois Zeman, Jan Dobrovolný a Tomáš Sedláček. Naše rezerva má nyní v tabulce 27 bodů.
20.4.Snad teď v sestavě zůstanu, doufá uzdravený záložník Jihlavy VaculíkMF DNES - Vysočina - Jan SalichovBěhem podzimní části aktuální druholigové sezony patřil k pravidelným členům základní sestavy Jihlavy. Na jaře však zkušený záložník Lukáš Vaculík nastoupil do zahajovací jedenáctky až na sedmý pokus - v minulém kole v Opavě.
20.4.V utkání plném zvratů remizovala Vysočina se ZlínemJIH - ZLN 3:3, 24.kolo | Jaroslav Wollmann & Miroslav FuksFC Vysočina ještě nikdy v historii neporazila Zlín na svém stadiónu a tento komplex trvá i nadále. Vstup do utkání vyšel lépe hostům, kteří šli v 5. minutě do vedení. Už o minutu později vyrovnal Jan Halama. Do vedení poslal domácí z penalty Stanislav Tecl. Začátek druhého poločasu vyšel znovu lépe Zlínu, který zásluhou druhé branky Poznara vyrovnal. Dokonce šel i do vedení. Bod pro Vysočinu nakonec vystřelil v 81. minutě Karol Karlík. Do tabulky si tak oba celky připisují po bodu.
20.4.Zasloužili jsme si vyhrát, myslí si PivarníkJIH - ZLN 3:3, 24.kolo | Michal JindraSice z posledních pěti zápasů hostující Tescoma Zlín získala pouze jeden jediný bod, jihlavský trenér Roman Pivarník už před zápasem dobře věděl, že to FC Vysočina rozhodně nebude mít proti „Ševcům“ lehké. A taky, že neměla. Gólová přestřelka dvou druholigových mužstev nakonec skončila nerozhodně 3:3. Domácí hráči jsou tak z remízového výsledku smutní. A není se čemu divit. „Někteří hráči to nyní snáší těžce psychicky,“ nechal se slyšet kouč Jihlavy.
19.4.Tomáš Kučera a Standa Tecl premiérově v U-21!Miroslav FuksTrenér české fotbalové reprezentace do 21 let Jakub Dovalil bude v přípravném utkání na Slovensku testovat další nové hráče. Mezi osmnáctkou vyvolených se tak poprvé ocitli i dva mladíci z kádru FC Vysočina – střelec Stanislav Tecl (nar. 1.9.1990) a středopolař Tomáš Kučera (nar. 20.7.1991). Utkání se hraje 25. dubna od 17:00 ve slovenském Národním tréninkovém centru v Senci.
18.4.Pivarník: V pátek musíme podat stoprocentní výkon!JIH - ZLN 3:3, 24.kolo | Miroslav FuksVítězná série FC Vysočina se protáhla už na tři zápasy v řadě a jihlavští fotbalisté a jejich fanoušci věří, že ještě zdaleka neskončila. Dočkají se svěřenci kouče Romana Pivarníka cenného tříbodového zisku i v pátečním domácím duelu proti Tescomě Zlín a potvrdí tak důležitý import z Opavy? Navážou za podzimní výhru ze zlínské Letné?
17.4.Posílený dorost se bodů nedočkalHRA - JIH 2:0, 19.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci FC Vysočina vyrazili k extraligové dohrávce do Hradce Králové posíleni o trojici hráčů, která na jaře nastupuje mezi dospělými. Start Štancla, Kavky a Kliment týmu herně pomohl, ovšem kýženou gólovou produktivitu nepřinesl. A když jihlavská obrana dvakrát chybovala, tak se zrodil nepříznivý výsledek 2:0 (1:0)
16.4.Černá ovce ve slávistickém kotliJežourJelikož mě studijní povinnosti přinutili zůstat přes víkend v Českých Budějovicích, nemohl jsem tak vyrazit s Fanklubem do Opavy. Přesto jsem bez fotbalového víkendu nebyl. Nejen že jsem v sobotu před utkáním Opavy s Jihlavou sledoval na internetu zápas Sparty proti Teplicím, byl jsem také v pátek na Střeleckém ostrově, kde místní Dynamo hostilo Slavii Praha. Jelikož mým spolužákem je slávista, neváhal jsem, a šel s ním do slávistického kotle.