archiv článkůarchiv aktualit

V září 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.U-17: Ubojovaná výhra s OpavouJIH - OPA 1:0, 11.kolo | David ZemanPro mladší dorost U-17 nebyla Opava jednoduchým protivníkem, ale Vysočina se dostala do rychlého vedení, které díky dobré obranné práci do konce utkání nepustila. O jediný gól zápasu se postaral Sargsyan.
29.9.FC Vysočina se odhlásil z Moravskoslezské ligy ženMiroslav FuksVelké zklamání. Jinak nelze nazvat situaci v ženském týmu FC Vysočina. Vleklé personální problémy a špatná tréninková morálka vyústily v nepříjemné a nelehké rozhodnutí klubového představenstva tým odhlásit z Moravskoslezské ligy žen. Primárním důvodem je početní stav hráčského kádru, který momentálně neumožňuje sestavit ani kompletní jedenáctku. Tým už neodcestuje k plánovanému nedělnímu duelu do Olomouce.
29.9.Mladší dorost U16 po dobrém výkonu porazil OpavuJIH - OPA 2:0, 11.kolo | Miroslav FuksMladší dorostenci kategorie U16 podali proti Opavě kvalitní a přesvědčivý výkon, za nějž se dočkali zasloužené výhry 2:0 (1:0). Jihlavské branky stříleli Pavel Časta a Pavel Svoboda.
28.9.U19: Cenné tři body s BrnemJIH - BRN 4:1, 12.kolo | David ZemanStarší dorost překvapil na domácí půdě a slaví tři body proti Zbrojovce Brno, která se nachází na pátém místě tabulky. Rozhodující náskok si Vysočina vytvořila již v prvním poločase po gólu Klímy a dvou brankách Duby, ve druhém poločase uzavřel skóre Maruš, utkání tak skončilo 4:1 (3:0).
28.9.Komňacký: Odehráli jsme nejlepší poločas za mého působeníJIH - PLZ 1:2, 10.kolo | Miroslav FuksZe hřiště odešli za potlesku vyprodaného stadiónu a se vztyčenou hlavou. Proti jasnému favoritovi utkání podali velmi dobrý výkon, který si zasloužil alespoň bod. Bohužel, proti Viktorii Plzeň podlehli, čímž prodloužili sérii bez bodového zisku na 3 utkání a nezměnila se ani jejich pozice v tabulce. Jak atraktivní duel zhodnotili oba renomovaní trenéři?
27.9.Vysočina po boji podlehla PlzniJIH - PLZ 1:2, 10.kolo | Miroslav Fuks & Jaroslav WollmannFotbalisté FC Vysočina prohráli v rámci 10. kola Gambrinus ligy s Viktorií Plzeň 1:2 (1:1). Proti poslednímu českému mistrovi a účastníkovi Ligy mistrů podali velice dobrý a bojovný výkon a zejména v první půli byli favorizovanému soupeři více než důstojným sokem. Na úvodní trefu Rajtorala dokázal poměrně rychle odpovědět Haris Harba, ovšem tlak hostí ve druhém dějství vyústil v rozhodující trefu Bakoše, na kterou už Jihlava nedokázala odpovědět.
26.9.U17: Otočili utkání a vezou tři bodyKRO - JIH 1:3, 10.kolo | David ZemanDorost U17 v Kroměříži začal převahou, ale přesto se domácí celek dostal do vedení. Vysočina nepolevila a díky dvěma gólům ve dvou minutách utkání otočila, o dalších šest minut později už to bylo 3:1 a tento výsledek vydržel až do konce utkání.
26.9.Karol Karlík: Plzeň chceme pořádně potrápit!JIH - PLZ 1:2, 10.kolo | Miroslav FuksJe jedním z devíti jihlavských aktérů loňské domácí bitvy proti Viktorii Plzeň, která na vyprodaném stadiónu skončila zaslouženou remízou 1:1. Byl to právě on, kdo důraznou hlavičkou otevřel skóre tehdejšího zápasu. Navíc je dlouholetým kamarádem se Stanislavem Teclem. Sedmadvacetiletý defenzivní hráč Karol Karlík, který do Jihlavy přišel z Nitry už v lednu 2009, je bezesporu ideálním adeptem rozhovoru před nadcházejícím ostře sledovaným duelem.
26.9.Ředitel Zdeněk Tulis se sešel s fanouškyMiroslav FuksVe čtvrtek podvečer se ve VIP Standard zázemí stadiónu FC Vysočina uskutečnilo avizované setkání fanoušků s ředitelem a místopředsedou představenstva Ing. Zdeňkem Tulisem. Klubový šéf se obšírně vyjádřil k dění sektoru A2 při utkání proti Slavii Praha a opakovaně se fanouškům omluvil za nepohodlí, které jim nutné bezpečnostní opatření způsobilo.
25.9.Komňacký: I proti Plzni chceme hrát odvážně a aktivněJIH - PLZ 1:2, 10.kolo | Miroslav FuksFotbalový svátek a velká výzva. Přesně takový zápas čeká hráče a fanoušky FC Vysočina tento pátek 27. září. Do Jihlavy přijede poslední český mistr, účastník prestižní Ligy mistrů a tým prošpikovaný reprezentanty a osobnostmi - FC Viktoria Plzeň. Favorit atraktivního duelu je předem daný, ovšem Vysočina na domácí půdě bývá těžkým oříškem a rozhodně bude bojovat o bodový zisk!
25.9.U16: O výhře v Kroměříži rozhodli až ve druhé půliKRO - JIH 1:2, 10.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 se v Kroměříži na výhru pořádně nadřel a trápil v koncovce. Rozhodnutí musela přinést až druhá půle, když v dresu Vysočiny skórovali Patrik Svoboda a Adam Průša. Zrodila se tak výhra 1:2 (1:0).
24.9.Příbram byla efektivnější, než juniorka VysočinyPRI - JIH 2:0, 11.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým FC Vysočina sehrál na půdě Příbrami vyrovnaný duel, v němž však byl domácí celek efektivnější a důraznější v pokutovém území. Zvítězil 2:0 (1:0), když skórovali zkušení hráči Abrahám a Krbeček.
23.9.U-17: Vyhráli, ale výkonem nepřesvědčiliVYS - JIH 0:2, 9.kolo | David ZemanDorost U-17 je v této sezóně stále neporažen, nyní veze tři body z Vyškova za výhru 2:0 (2:0). I přes výhru ale trenéři měli svým svěřencům co vytknout.
23.9.Ženský tým podlehl favorizovanému BrnuJIH - BRN 0:4, 2.kolo | RedakceŽenský tým FC Vysočina v prvním domácím duelu nového ročníku MSLŽ čekal největší favorit soutěže - Zbrojovka Brno. Hostující hráčky svoji roli potvrdily, když zvítězily 0:4 (0:2), ovšem jihlavské fotbalisty jim tříbodový zisk svým výkonem značně ztížily.
23.9.Informace k předprodeji vstupenek na Viktorii PlzeňJIH - PLZ 1:2, 10.kolo | Miroslav FuksDo Jihlavy tento pátek zavítá poslední český ligový mistr a účastník prestižní Ligy mistrů! Přijede mančaft prošpikovaný reprezentanty a výraznými osobnostmi! FC Vysočina změří síly proti týmu trenéra Pavla Vrby, matadora Pavla Horvátha a exjihlavského kapitána Stanislava Tecla! Utkání proti Viktorii Plzeň proběhne tento pátek 27. září od 20:15 hodin!
22.9.U16: Přesvědčivá výhra ve VyškověVYS - JIH 1:5, 9.kolo | Miroslav FuksMladší dorostenci U16 sehráli ve Vyškově utkání, které vůbec nebylo tak snadné, jak napovídá konečný výsledek 1:5 (0:2). Pohledné branky FC Vysočina zaznamenali Karmazín, Malár, Časta, Vlk a Mužátko.
22.9.Vysočina v Mladé Boleslavi na body nedosáhlaMBA - JIH 3:1, 9.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina rok staré vítězství v Mladé Boleslavi nezopakovala. Domácí celek, povzbuzený vysokou výhrou nad Slavii, nedopustil překvapení a o své výhře rozhodl už v prvním dějství, kdy skórovali Nešpor a Štajner. Haris Harba hlavou na počátku druhé půle utkání dokázal zdramatizovat, ale Ščuk znovu zvýšil vedení Boleslavi na konečných 3:1 (2:0). Domácí tak na vlas přesně oplatili Jihlavě rok starou porážku.
22.9.Komňacký: Nepanikaříme, body musíme sbírat jindeMBA - JIH 3:1, 9.kolo | Miroslav FuksUž rok nedokázali jihlavští fotbalisté odvézt tři body z venkovního utkání Gambrinus ligy. Dlouhou sérii nedokázali utnout ani tam, kde naplno bodovali naposledy – v Mladé Boleslavi. Svěřenci trenéra Františka Komňackého byli tentokráte překvapení hodně vzdálení.
21.9.Starší dorost veze tři body z OpavyOPA - JIH 2:5, 11.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci vybojovali třetí výhru v sezóně, když po zásluze zvítězili v Opavě. Pod výhru nad posledním celkem tabulky v poměru 2:5 (1:2) se dvěma brankami podepsal Duba a jednou skórovali Klíma, Spirkoski a D.Šerý.
19.9.Dominik Pedro v nominaci U19Miroslav FuksDominik Pedro, defenzivní hráč juniorky FC Vysočina, figuruje v aktuální dvaadvacetičlenné nominaci reprezentačního výběru U19 pro soustředění, které se uskuteční ve dnech 25. - 27. září v Kravařích. Tým vede čerstvě jmenovaný kouč Slavie Miroslav Koubek.