V srpnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Díky výborné druhé půle vezeme výhru z "béčka" Sparty!SPB - JIH 1:3, 6.kolo | Miroslav FuksZ Prahy vezeme cenné tři body za výhru 1:3 (1:1)! Před kamerami ČT sport jsme po vyrovnaném první dějství zcela ovládli druhou půli a zaslouženě jsme zvítězili. Na úvodní vlastní trefu stihl zareagovat domácí Suchomel, ovšem Miroslav Tureček a Jaroslav Peřina ve 2. půli svými brankami převážili duel na jihlavskou stranu!
31.8.Jan Kameník: Ve druhé půli šly individuální výkony hráčů nahoruSPB - JIH 1:3, 6.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina prožívá vskutku vydařený vstup do nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Po šesti kolech zakotvila v elitní trojici tabulky, vybojovala už 13 bodů a její skóre náleží k nejlepším v soutěži. Kouč Jan Kameník po dnešním vítězství nad mladíky Sparty Praha neskrýval spokojenost.
30.8.Jozef Pavlík: Chceme se zaměřit na náš herní projev, na naši hruSPB - JIH 1:3, 6.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina páteční domácí výhrou nad Táborskem poskočila tabulkou do elitní trojice FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Uhájit toto lichotivé postavení i dobrou formu posledních kol budou chtít jihlavští fotbalisté už tuto středu 31. srpna od 16:30 hodin, kdy se před kamerami ČT Sport představí v Praze v další náročné bitvě – proti „béčku“ Sparty.
30.8.Starší dorost vydoloval důležitou výhru v PříbramiPRI - JIH 0:3, 5.kolo | Miroslav FuksTým FC Vysočina, nováček Celostátní dorostenecké ligy, potvrdil úlohu lehkého favorita a vydoloval velmi důležité tři body z půdy Příbrami, která tak i po 5. kole na bodový zisk čeká. Naši mladíci jsou již na metě osmi bodů, přičemž pod dnešní výhru se brankami podepsal Michal Zahradník, Jakub Panský a Jan Chytrý.
30.8.U17 v Příbrami - druhá prohra 2:1 v řaděPRI - JIH 2:1, 5.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U17 v nejvyšší soutěži podruhé v řadě zapsal venkovní porážku 2:1 (0:1). Po prohře v Brně nestačil stejným poměrem Příbrami. Branku Jihlavy zaznamenal Matěj Pivnička, jenž otevřel skóre duelu.
27.8.Kameník: Díky všem fanouškům, jsou pro nás další hráč na hřištiJIH - SEZ 3:0, 5.kolo | RedakceI když Vysočina v Karviné odehrála zápas slušně a podala dobrý výkon, nebyla za něj odměněna. I kvůli tomu podle hlavního trenéra áčka Jana Kameníka šli včera hráči do domácího utkání proti Táborsku s hlavou nahoru a s odhodláním.
27.8.Juniorka napodobila "áčko" - 3:0 s BřeclavíJIB - BRE 3:0, 4.kolo | Miroslav FuksJuniorka po třech kolech Divize D zapsala už sedm bodů. Tři z nich získala v dnešním domácím duelu proti Břeclavi, v němž napodobila páteční výsledek prvního týmu. Pod výhru 3:0 (1:0) se dvěma brankami podepsal Adam Savi a jednou se trefil Irodotos Christodoulou.
26.8.Vysočina přesvědčivě zdolala Táborsko!JIH - SEZ 3:0, 5.kolo | Miroslav FuksVysočina slaví první domácí vítězství v sezóně! Za tři body díky třem brankám zvládla náročný duel proti FC SILON Táborsko. Jihlavský celek šel do vedení díky trefě Tomáše Svobody, ve druhém dějství na konečných 3:0 (1:0) zvýšili Lukáš Zoubele a Miroslav Tureček.
26.8.Starší dorost veze cenný bod ze ZbrojovkyBRN - JIH 2:2, 4.kolo | Miroslav FuksStarší dorost pokračuje v trpělivém sbírání důležitých bodů v nejvyšší soutěži. Na půdě sedmibodové Zbrojovky Brno rozhodně nebyl favoritem, přesto ještě v 74. minutě vedl 1:2 a nakonec bral cenný bod za remízu 2:2 (1:1). Branky FCV U19 vstřelili František Och a Michal Zahradník.
26.8.U17: První bodová ztráta v lize - na půdě BrnaBRN - JIH 2:1, 4.kolo | Miroslav FuksStoprocentní bilance U17 v I. lize je minulostí. Naši mladší dorostenci po třech výhrách poznali poprvé pachuť porážky, když podlehli Zbrojovce Brno těsně 2:1 (1:1). Jihlavský gól zaznamenal Adam Šubert.
24.8.Vysočina půjde v pátek proti Táborsku za vítězstvímJIH - SEZ 3:0, 5.kolo | Miroslav FuksVítězství a tři body. Nic jiného fotbalisty FC Vysočina před pátečním duelem proti FC SILON Táborsko, který má výkop stanoven na 18:00, nezajímá. Chtějí tak zapomenout na zklamání z herně velmi dobrého duelu v Karviné a odčinit nevydařené domácí představení s „béčkem“ Olomouce.
21.8.Pozvánka pro fanoušky klubuKateřina VaškůPozvánka, diskuse, hledání společné cesty. Jihlava žije fotbalem. Stadion místem profesionálního fotbalu, setkávání fanoušků i dalších generací fotbalistů, budování lásky k fotbalu a nové trendy, které ze světa zkusíme přivést na Vysočinu. To všechno budou témata naší páteční diskuze.
20.8.Mladší dorost porazil Plzeň a je nadále 100%!JIH - PLZ 1:0, 3.kolo | Trenér MládežeMladší dorost si připsal další cenný skalp v I. lize! Na domácí půdě porazil díky trefě Štěpána Tornera Viktorii Plzeň 1:0 (0:0)! Po třech kolech se skvělou 100% bodovou bilancí mohou pyšnit jen tři další celky - Sparta, Slavia a Baník!
20.8.Vysočina byla v Karviné lepším týmem, přesto prohrálaKAR - JIH 2:1, 4.kolo | Miroslav FuksVysočina utrpěla první porážku v sezóně. Ve čtvrtém kole FORTUNA:NÁRDONÍ LIGY se představila na stadiónu MFK Karviné a proti horkému favoritovi na postup podala velmi dobrý výkon. Bohužel, mnohé šance neproměnila, naopak domácí byli velice efektivní a tak se mohli radovat ze šťastného vítězství 2:1 (1:0). Jedinou branku FCV zaznamenal v 69. minutě Justin Araujo-Wilson.
20.8.Jan Kameník: Fotbal občas uštědří hořkou pilulkuKAR - JIH 2:1, 4.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina vezou ze svého neoblíbeného slezského města další zklamání. Proti exligové Karviné, kterou sestava jasně předurčuje postupovým ambicím, byli zejména ve druhém dějství lepším celkem a vytvořili si mnohem více gólových možností. Přesto musel kouč Jan Kameník po utkání vstřebat zklamání z první porážky svého celku v sezóně.
20.8.U19: První porážka v sezóně proti favorizované PlzniJIH - PLZ 1:2, 3.kolo | Josef VrzáčekStarší dorost ve třetím duelu extraligové sezóny poprvé poznal hořkost porážky. Na stadiónu v Jiráskově ulici ji jihlavským mladíkům nachystal favorit z Plzně. Ten šel v první půli do dvoubrankového vedení, na které ještě do půle dokázal odpovědět Jakub Panský. Zlepšený výkon FCV ve druhém dějství alespoň vyrovnání nepřinesl - 1:2 (1:2).
20.8.Juniorka veze velmi cenný bod z BohunicBHN - JIB 1:1, 3.kolo | Miroslav FuksJuniorka sehrála druhé utkání v divizní sezóně, a znovu na půdě soupeře. Na stadiónu Tatranu Bohunice se mohla radovat ze šťastné remízy 1:1 (0:0), kterou v nastaveném čase trefil Irodotos Christodoulou. Naši mladíci se v duelu absolutně vydali a nasbírali spoustu zkušeností.
18.8.Jozef Pavlík: Do zápasu půjdeme sebevědomě a s touhou po úspěchuKAR - JIH 2:1, 4.kolo | Miroslav FuksPřed FC Vysočina je pravděpodobně nejtěžší duel podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V sobotu 20. srpna se od 17:00 hodin představí na horké půdě exligového klubu a největšího favorita na postup – MFK Karviná. Duel s tradičním sokem umocňuje fakt, že oba celky jsou se sedmi body na předních příčkách druholigové tabulky.
17.8.Vysočina se na pohárový postup přes Žďár nadřelaZDR - JIH 2:4, 1.kolo | Miroslav FuksVysočina se na postup do 2. kola MOL Cupu pořádně nadřela. Divizní Žďár nad Sázavou šel proti velmi omlazené a obměněné sestavě FCV hned dvakrát do vedení, přesto poločas skončil jihlavským vedením 2:3 po brankách Miroslav Turečka, Tomáše Svobody a Lukáše Fily. Favorit se o vedení musel bát celý druhý poločas, protože uklidnění na konečných 2:4 padlo až po trefě Miroslava Křehlíka v nastaveném čase.
16.8.FC Vysočina do MOL Cupu vstoupí krajským derby proti Žďáru nad SázavouZDR - JIH 2:4, 1.kolo | Miroslav FuksPo velmi dobrém vykročení do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je před fotbalisty FC Vysočina vstup do druhé tradiční soutěže – MOL Cupu. V úvodním kole národního poháru se Jihlava v krajském derby představí na půdě účastníka Divize D – FC Žďas Ždár nad Sázavou. Duel je na programu ve středu 17. srpna od 17:00 hodin.