V dubnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.4.Vysočina chce v neděli potvrdit výkonnost jako na SpartěJIH - ZIZ 4:3, 27.kolo | RedakceTýmy FC Vysočina a FK Viktoria Žižkov se spolu naposledy utkaly 31. října 2021. Diváci se žádné branky nedočkali, a tak si oba celky po remíze 0:0 připsaly do tabulky jeden bod.
27.4.Vysočina veze ze Sparty jeden bodSPB - JIH 1:1, 26.kolo | RedakceSparta Praha B remizovala s Vysočinou Jihlava 1:1. Už ve 2. minutě dal o sobě vědět Matyáš Kozák, ovšem jeho hlavička letěla nad bránu. V 8. minutě se už domácí celek dočkal branky, když se trefil Lukáš Juliš. Následně byla hra celkem vyrovnaná a ve 36. minutě Tůma vyrazil hlavičku Vlčka, který se ale nacházel v ofsajdu.
25.4.U21 - ZnojmoJIH - ZNO 0:3, 25.kolo | Michal Veselý
25.4.Vražedné tempo pokračuje, Vysočina jede na SpartuSPB - JIH 1:1, 26.kolo | RedakcePokračujeme ve vražedném tempu v četnosti našich zápasů. Ve středu čeká náš tým venkovní zápas s AC Sparta Praha B. Před šestadvacátým kolem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je Sparta v tabulce na třetím místě, má 43 bodů. FC Vysočina je s 34 body na místě osmém.
23.4.Vysočině ke třem bodům stačila jedna brankaJIH - PRO 1:0, 25.kolo | RedakceV sobotním odpoledni přivítali svěřenci Jana Kameníka celek Prostějova, jenž byl v tabulce dva body před celkem z Jihlavy. Domácí byli po celý zápas aktivnějším týmem a hosty několikrát podržel gólman Michal Bárta. V 53. minutě poslal do vápna centr Jakub Selnar a Lukáš Zukal tečovál míč za záda svého brankáře. Luděk Vejmola veškeré pokusy Prostějova vychytal. Vysočina porazila Hanáky 1:0 a v tabulce má 34 bodů.
22.4.AKTUALIZACE: Vysočina chce předvést kombinační fotbal a proměnit šanceJIH - PRO 1:0, 25.kolo | RedakceSobotní soupeř SK Prostějov je pouze o jednu příčku před FC Vysočina. V tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY tak zaujímá s třiatřiceti body osmé místo. Devátá Vysočina má bodů jednatřicet, ale odehrála o jeden zápas méně než prostějovští.
20.4.AKTUALIZACE: Vysočina mění systém na koupi vstupenekRedakceVstupné darem, to je nový systém na koupi vstupenek na domácí fotbalové zápasy FC Vysočina.
20.4.Vysočina v dohravaném utkání podlehla ChrudimiJIH - CHR 0:1, 20.kolo | RedakceVe středu 20. dubna přivítali svěřenci Jana Kameníka v dohrávce 20. kola celek Chrudimi. V prvním poločase si více gólových šancí připravili hosté, ale Luděk Vejmola byl pozorný. Východočeši se dostali do vedení na začátku druhé půle, když se prosadil Firbacher. Jihlavané pak vrhli své síly do útoku, ale nebylo jim přáno vyrovnat, tyč trefil Zoubele a břevno Křišťál. Vysočina podlehla Chrudimi 0:1. V sobotu 23. dubna doma přivítá Prostějov.
19.4.Vysočinu čeká houževnatý tým z Chrudimi JIH - CHR 0:1, 20.kolo | RedakceV dohrávce 20. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivítá devátá Vysočina patnáctou Chrudim. Zápas startuje na stadionu FC Vysočina v 17. hodin.
17.4.Penaltu vstřelil Tijany Belaid SEZ - JIH 1:1, 24.kolo | RedakceVysočina cestovala v neděli 17. dubna do Tábora. V utkání šla do vedení, když v 18. minutě proměnil pokutový kop Belaid. Za domácí srovnal Navrátil. V závěru utkání nebyl FC Vysočina uznán gól. V tabulce FORTUNUA:NÁRODNÍ LIGY jsme po remíze s FC MAS Táborsko s jednatřiceti body na devátém místě.
16.4.Vysočinu čeká v Táboře nelehký zápasSEZ - JIH 1:1, 24.kolo | RedakceA tým FC Vysočina čeká v neděli ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE těžký venkovní mistrovský zápas proti FC MAS Táborsko. Odehraje se v 15.00 na stadionu Kvapilova.
13.4.FC Vysočina má nový klubový časopis! MrkněteRedakceFC Vysočina na dnešní zápas připravila novinku - a sice nový klubový časopis, který bude k dispozici online přímo ve Vašem mobilním telefonu.
13.4.Vysočina měla proti Líšni na gól větší štěstí, vyhrála 1:0JIH - LIS 1:0, 23.kolo | RedakceOba týmy dnes jednoznačně podrželi gólmani a předvedli skvělý výkon, tři body ale bere Vysočina a posouvá se tak v tabulce F:NL na osmé místo za Duklu Praha.
11.4.U21 - Zlín BJIH - ZLB 0:1, 20.kolo | Michal Veselý
11.4.U21 - VratimovJIH - VRA 0:2, 22.kolo | Michal Veselý
11.4.U21 - HlučínJIH - HLU 0:3, 23.kolo | Michal Veselý
11.4.FC Vysočina chce ve středu proti Líšni bodovat naplnoJIH - LIS 1:0, 23.kolo | RedakceFotbalisté FC Vysočina museli po velmi cenném tříbodovém importu z Dukly vstřebat sobotní zklamání z domácí remízy proti Třinci.
10.4.Vysočina doma s Třincem remizovalaJIH - TRI 0:0, 22.kolo | RedakceNetradičně v sobotu přivítala Vysočina v rámci 22. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY celek z Třince. Jihlavští měli v zápase více ze hry, největší příležitost ke vstřelení branky měl Adam Ritter, ale přestřelil. Vysočina doma remizovala s Třincem 0:0.
8.4.Aktualizace: Sobotní domácí zápas s Třincem dostane nový punc první ligyJIH - TRI 0:0, 22.kolo | RedakceOdstartovalo to na Facebooku FC Vysočina nenápadným postem - k zakoupení vstupenky online dostanete pivo zdarma - ale záměr je mnohem víceúrovňový.
6.4.Za poctivý výkon jsme si dnes zasloužili vyhrátDUK - JIH 1:2, 17.kolo | RedakcePodle hlavního trenéra Jana Kameníka dnes byla Vysočina zaslouženě odměněna za svoji poctivou práci.