V dubnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.4.U17: Těsná výhra s KarvinouJIH - KAR 2:1, 23.kolo | David ZemanMladší dorost U17 sehrál na domácí půdě utkání se svým sousedem v tabulce, s Karvinou. Hosté se dostali již v 5.minutě do vedení, ale hned za dvě minuty srovnal Polcar. Před koncem první půle Karviná neproměnila pokutový kop, což hned v úvodu druhého poločasu potrestal Svoboda, Karviná poté tlačila a snažila se o vyrovnání, ale stav se již neměnil. Uktání tak skončilo 2:1 (1:1).
30.4.U16: Karvinou porazili i podruhéJIH - KAR 5:0, 22.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 sehrál druhý duel proti Karviné v rozmezí tří dnů. Zatímco ve Slezsku se dočkal těsné výhry po přestřelce 3:4, tak v Jihlavě bral tři body za přesvědčivé vítězství 5:0 (2:0). Dvakrát se trefil Dominik Rážek a po jedné brance přidali David Šteffl, Radek Matulka a Tomáš Lorenc.
29.4.Zúbek: Z Brna se konečně nechceme vracet bez prvoligových bodůBRN - JIH 3:2, 26.kolo | Miroslav FuksPřed fotbalisty FC Vysočina je velice těžký duel. Zároveň však velká výzva – po třech letech zvítězit na půdě Zbrojovky Brno a tím ještě více promluvit do bojů o horní příčky tabulky SYNOT ligy. Na Srbské je čeká soupeř, který doma nerad ztrácí body a hodlá odčinit výraznou porážku z Letné.
29.4.U19: Z Plzně vezou tři bodyPLZ - JIH 1:2, 33.kolo | David ZemanStarší dorost zajížděl v dohrávce do Plzně. První půle byla vyrovnaná a do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhé části jihlavští mladíci zabrali a dostali se do vedení. Ovšem Plzeň po chvíli vyrovnala, Vysočina ale nepřestala hrát a odměnou jí byl vítězný gól Sargsyana, utkání tak skončilo 1:2 (0:0).
28.4.S Fanklubem do BrnaDavid ZemanFanklub FC Vysočina pořádá výjezd na další venkovní utkání. A to do Brna, kde hrajeme v pátek 1.5. v 18:00. Odjezd je stanoven na 15:45 od hospůdky na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách. Cena výjezdu činí 70Kč pro členy Fanklubu a 100Kč pro ostatní, cena neobsahuje vstupenku na utkání. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu zeman.david@psj.cz, popřípadě na telefonním čísle 732 770 383.
28.4.FAČR a KFS Vysočina podporují nábory mladých fotbalistůRedakceV měsíci květnu a září 2015 proběhne po celé České republice další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól, Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí, kluby Synot ligy, Fotbalové Národní ligy a krajskými a okresními fotbalovými svazy. Rodiče nyní mají jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR. Dnešní tisková konference představila podobu projektu v Kraji Vysočina.
27.4.Morkus: Dosáhli jsme druhého nejlepšího umístění v české historiiMiroslav FuksTým OA, SZŠ a SOŠS Jihlava se v úterý vrátili z Guatemaly, kde reprezentoval Českou republiku na 24. ročníku světového šampionátu středních škol ISF World Schools Football Championship. Český výběr, který až na jedinou výjimku tvořili dorostenci FC Vysočina v kategorii U16 až U19, se na šampionátu představil ve výborném světle, prohrál pouze jediný duel, ale nakonec se musel spokojit se 7. příčkou. O ohlédnutí za turnajem a o zajímavé postřehy z exotického dějiště šampionátu jsme požádali člena realizačního týmu – sportovního manažera mládeže Josefa Morkuse.
27.4.U16: Přestříleli KarvinouKAR - JIH 3:4, 21.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 se po guatemalské expedici, které se zúčastnili někteří členové kádru, vrátili do ligového kolotoče. V utkání proti Karviné prokázali ofenzivní schopnosti, ale chybovali v obraně. Výsledkem byla přestřelka, obrat ve druhé půli a těsná výhra 4:3 (2:3), když skórovali Matulka, Řezáč, Urbánek a Lokvenc.
27.4.U17: Těsná výhra v KarvinéKAR - JIH 0:1, 22.kolo | David ZemanMladší dorost U17 sehrál na hřišti Karviné vyrovnané utkání. Domácí zahodili v první půli několik šancí a tak je ve druhé půli potrestal brankou Daniel Fikar. Do konce utkání se už do střelecké listiny nikdo nezapsal a tak byl konečný stav 0:1 (0:0).
27.4.Juniorka bez potíží zvítězila ve VarnsdorfuVAR - JIH 2:6, 32.kolo | juniorskaliga.czJuniorka FC Vysočina na půdě posledního Varnsdorfu potvrdila úlohu favorita, přesvědčivě zvítězila a udržela lichotivou 5. příčku tabulky. Brzy šla díky Patriku Demeterovi do vedení, ale po čtvrthodině hry prohrávala 2:1. Domácí se z vedení radovali jen dvě minuty a nakonec odešli poraženi výrazně 2:6 (2:4). Hattrickem se zaskvěl Marek Jungr a další branky přidali Jan Urbánek a Ivo Ujčík.
26.4.U19: Remíza na SlaviiSLA - JIH 3:3, 32.kolo | David ZemanStarší dorost U19 čekal po návratu z Guatemaly těžký soupeř a to třetí celek tabulky - Slavia Praha. Slavia se sice třikrát dostala do vedení, ale Vysočina dokázala pokaždé srovnat, když se dvakrát prosadil Klíma a jednou se mezi střelce zapsal Novotný. Utkání tak skončilo 3:3 (2:1).
25.4.Víkend otců se v podání FC Vysočina velmi vydařil!Miroslav FuksSYNOT liga na jaře premiérově zavedla projekt Víkend otců a vyhradila pro něj všechny zápasy 25. kola. Přímý páteční přenos Slovak Sport pak způsobil, že vůbec poprvé v Česku se Víkend otců odehrál na stadiónu FC Vysočina. Nutno dodat, že ze všech stran sklidil za svůj průběh a zajímavou náplň uznání a potlesk. Jistě k němu přispělo příjemné počasí a výborný výkon domácích fotbalistů.
24.4.Vysočina si s přehledem poradila s ostravským BaníkemJIH - OST 2:0, 25.kolo | RedakceByl to vskutku vydařený páteční podvečer! Na jihlavském stadiónu výborně vyšel program Víkendu otců, příjemné bylo počasí, tribuny byly slušně zaplněné, atmosféra byla parádní a hlavně fotbalisté FC Vysočina zejména díky skvělé první půli zcela po zásluze porazili Baník Ostrava 2:0! O potvrzení tří bodů z Edenu rozhodly dvě branky během dvou minut, kdy pozoruhodné góly zaznamenali Haris Harba a Jan Kliment.
24.4.Luděk Klusáček: Utkání rozhodla první půlhodina zápasuJIH - OST 2:0, 25.kolo | Miroslav FuksNa jihlavském stadiónu vládla v pátečním podvečeru euforie. Fotbalisté FC Vysočina přehráli ostravský Baník, potvrdili výhru ze Slavie a výkonem v první půli pohladili duši fanoušků, kteří velmi slušně zaplnili tribuny. Není divu, že domácí kouč Luděk Klusáček měl na pozápasové tiskové konferenci důvod ke spokojenosti.
22.4.Víkend otců v Jihlavě nabídne zábavu pro celou rodinu!JIH - OST 2:0, 25.kolo | RedakceFC Vysočina se připojil k novému projektu SYNOT ligy s názvem Víkend otců. Páteční utkání proti Baníku Ostrava věnuje všem tatínkům a jejich dětem. Vezměte své blízké na ligový fotbal, využijte výrazně zvýhodněného vstupné do rodinného sektoru a udělejte si radost!
22.4.Marek Zúbek: V pátek nás čeká těžší duel, než na SlaviiJIH - OST 2:0, 25.kolo | Miroslav FuksJihlavští fotbalisté by v pátek chtěli výkonem navázat na výhru proti Slavii Praha a potvrdit tak velice cenný tříbodový zisk z Edenu. Zároveň by se výhrou chtěli etablovat v horní polovině tabulky SYNOT ligy. Proti nim bude stát bezesporu talentovaný a odhodlaný soupeř, proti kterému se Vysočina nemůže pyšnit pozitivní prvoligovou bilancí. Z dosavadních sedmi zápasů hráči ve žlutém zvítězili pouze jednou a uhráli dvě remízy. Kvalit Baníku Ostrava si je dobře vědom asistent trenéra a bývalý ostravský hráč Marek Zúbek. A to bez ohledu na fakt, že jarní forma ostravského týmu není ideální.
21.4.Vysočina chce body ze Slavie potvrdit doma proti Baníku!JIH - OST 2:0, 25.kolo | Miroslav FuksVždy tomu tak bylo a vždy tomu tak bude – fotbaloví fanoušci nepochybně oceňují výhry na stadiónech soupeřů, ale především vyžadují tříbodové zisky a kvalitní výkony na domácí půdě. Fotbalisté FC Vysočina si velmi dobře uvědomují, že minimálně na jaře mají v tomto ohledu vůči svým příznivcům dluh. Ze tří domácích zápasů vyhráli jediný, tudíž v pátečním duelu proti Baníku Ostrava jednoznačně půjdou za výhrou! Nabízíme vám tradiční předzápasový pohled do obou táborů.
21.4.Proběhla beseda se sportovním manažerem Josefem JinochemRedakceV jihlavském Hattrick Baru se dnes uskutečnila velmi zajímavá, nezvykle otevřená, dvouhodinová a na informace bohatá beseda se sportovním manažerem FC Vysočina Josefem Jinochem. Toho doplňoval marketingový manažer a tiskový mluvčí Miroslav Fuks. Vydařená akce měla dvě kaňky - malou účast fanoušků a absenci kritiků, kteří po setkání se sportovním manažerem klubu na internetovém fóru tolik volali. Škoda, mohli se dozvědět mnoho cenných poznatků.
21.4.Demeter: Věřím, že na jaře má ligová šance ještě přijdeMiroslav FuksUž skoro dva soutěžní ročníky je nedílnou součástí základní sestavy juniorky a v zimě mu jeho výkony vynesly posun do kabiny „áčka“. Hned v úvodním jarním duelu SYNOT ligy se dočkal premiérového startu v nejvyšší soutěži. Řeč je o středopolaři Patriku Demeterovi, kterého jsme požádali o tradiční profilový rozhovor. Vybavuje si své fotbalové začátky v FC Vysočina?
20.4.Juniorka vybojovala výhru nad JabloncemJIH - JAB 2:1, 31.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým FC Vysočina dnes sehrál těžký duel proti Jablonci. Osmý celek tabulky se představil jako kvalitní a vyrovnaný protivník, ovšem na bojovný a koncentrovaný výkon domácího týmu nestačil. Vysočina zvítězila 2:1 (0:0), když branky stříleli Jan Urbánek a Martin Kelbler.