Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

1.7.Pohár s Velkým MeziříčímVedle nového ročníku II. ligy ČMFS byl rozlosován i Pohár ČMFS. V jeho prvním kole se jako již tradičně utkáme s regionálním soupeřem. V sobotu 28. července se od 17 hodin představíme na půdě Velkého Meziříčí. Vítěz tohoto derby se pak ve II. kole může těšit na nováčka Gambrinus ligy SK České Budějovice, který s velkou pravděpodobností nastoupí i s rekordmanem v počtu startů v české reprezentaci Karlem Poborským. Tento zápas by se měl uskutečnit ve středu 30. srpna.
8.7.V neděli na soustředěníV neděli 9. července hráči FC Vysočina odjíždí na hlavní část letní přípravy, kterou představuje týdenní soustředění v nymburském tréninkovém areálu. "Hráče denně čekají třífázové tréninky zejména zaměřené na vytrvalost a sílu. Většina tréninků však bude probíhat na kvalitních travnatých plochách a zejména herní formou. Součástí soustředění bude ve středu od 10:30 duel proti Chmelu Blšany," informoval nás asistent trenéra Josef Vrzáček. "Na soustředění odjedou všichni hráči, kteří se s námi připravují včetně juniora Cihláře, dorostence Šamánka či testovaného Ovšianika. Kvůli zdravotním problémům bude bohužel scházet další junior Kovařík. Ještě před nedělním odjezdem se rozhodne, zda se k nám přidají i exbrněnští Baláž a Švancara."
10.7.Švancara míří do zahraničíÚtočník Petr Švancara, o kterého se v uplynulých týdnech intenzivně zajímalo vedení FC Vysočina, se nakonec rozhodl pro zahraniční nabídku. "Nabídka Vysočiny byla velice konkrétní a solidní, nemohu proti ní říct ani půl slova. Ale dostal jsem možnost jít do zahraničí, která je pro mě finančně o hodně lukrativnější. Jsem rád, že jednání s Jihlavou proběhla. Bylo to pro mě zajímavé a její nabídce bych se nebránil. Jenže teď by nebylo fér říct, ať čekají dva týdny, než se definitivně rozhodnu," řekl Švancara.
12.7.Na soustředění přijel TraxlDnes se k prvnímu týmu FC Vysočina na nymburském soustředění připojil sedmadvacetiletý slovenský krajní záložník či útočník Marián Molnár (nar. 22.12.1978). Tento hráč Spartaku Trnava, v jehož dresu dosud nastoupil k devadesáti zápasům a vstřelil 5 branek, zde bude testován a v jihlavském dresu nastoupí na nedělním turnaji "O Perleťový pohár" v Žirovnici.
12.7.Zkoušíme Slováka MolnáraDnes se k prvnímu týmu FC Vysočina na nymburském soustředění připojil sedmadvacetiletý slovenský krajní záložník či útočník Marián Molnár (nar. 22.12.1978). Tento hráč Spartaku Trnava, v jehož dresu dosud nastoupil k devadesáti zápasům a vstřelil 5 branek, zde bude testován a v jihlavském dresu nastoupí na nedělním turnaji "O Perleťový pohár" v Žirovnici.
13.7.Ovšianik končí, Čermák a VávraTesty slovenského levonohého záložníka Jána Ovšianika v FC Vysočina již skončily. Hráč na zkoušce neuspěl a navíc náročné tréninky nevydržel jeho lýtkový sval. Zdravotní problémy, které trápí dvojici Ivan Čermák - Michal Vávra, vyřeší až skalpel. Čermák již podstoupil menší zákrok na svém palci a měl by se zhruba za týden vrátit do přípravy. Horší situace je u stopera Vávry, které ho neopouští přetrvávající problémy s již operovaným kolenem. Přetržené kolení vazy si bohužel vyžádají plastiku.
15.7.Dorosty úspěšné proti BrnuPřátelsky starší dorosty: 1. FC Brno - FC Vysočina Jihlava 3:3 (1:2). Góly: Rabušic, Netrda, Tlačbaba. Sestava: I. půle - Štěpanovský - Hříbek, Niederle, Filip, Vystrčil - Benda, Chmelík, Smejkal, Netrda - Rabušic, Stoszek. II. půle - Hlavoněk - Takacz, Niederle, Horák, Černý V. - Pikl, Bureš, Smejkal, Steinhauf - Černý M., Tlačbaba. Přátelsky mladší dorosty: 1. FC Brno - FC Vysočina Jihlava 2:5 (0:2). Góly: Tesař 2, Kerouš, Šandera, Kopic.
21.7.Pohár ČMFSV neděli 30. července naši fotbalisté nastoupí v 10:15 hodin k utkání I. kola Poháru ČMFS, ve kterém se v krajském derby střetnou s divizním Velkým Meziříčím. Tento zápas můžete vidět na vlastní oči díky autokarovému zájezdu. Jeho cena bude při plném obsazení míst činit 150,- Kč. Odjezd ze stadiónu v Jiráskově ulici bude v 9:30 hodin.
Zájemci se musí nejpozději do 27.7. nahlásit u pí. Mazačové na tel.: 567 578 014 nebo e-mailu: tereza.mazacova@email.cz.
21.7.Dorost smetl SpartuStarší dorost smetl béčko Sparty - Přátelsky starší dorosty:
AC Sparta Praha B - FC Vysočina 0:5 (0:4)
Góly: Rabušic 2, Pikl, Bureš, Stoszek. Sestava: Štěpanovský - Vystrčil, Niederle, Filip, Hříbek- Pikl, Chmelík, Bureš, Smejkal - Netrda, Rabušic. Střídali: Stoszek, Tlačbaba, Steinhauf, Odvářka, Horák, Benda.
Přátelsky mladší dorosty: AC Sparta Praha - FC Vysočina Jihlava 7:1 (2:1), Gól: Tesař.
25.7.Dorost divoce remizovalPřátelsky v Písku - starší dorosty: SK Slavia Praha - FC Vysočina 4:4 (2:1). Góly: Chmelík 2, Stoszek, Tlačbaba. Sestava: Štěpanovský - Hříbek (75. Takacz), Filip (60. Černý V.), Niederle, Vystrčil - Benda (46. Pikl), Bureš, Chmelík, Smejkal - Netrda (46. Tlačbaba), Stoszek (Černý M.). mladší dorosty: SK Slavia Praha - FC Vysočina Jihlava 7:1 (2:1). Gól: Milota
25.7."Béčko" prohrálo v KolíněPřátelsky: FK Kolín - FC Vysočina B 1:0 (1:0). Ve vyrovnaném utkání gól dokázal vstřelit pouze domácí nováček ČFL. Sestava juniorky byla poznamenána řadou zranění, i proto tým doplnil z "áčka" Heide a z dorostu útočník Rabušic. Navíc byl v zápase testován bývalý hráč Olomouce Pavel Simandl. Sestava: Neumann - Komínek, Gebreselassie, Kříž, Heide - Nepovím (80. Matoušek), Wasserbauer, Simandl (65. Chlup), Fišer (70. Nešpor) - Šplíchal, Rabušic.
28.7.Zúbek stále v nejistotěAni dnešní arbitrážní soud nepřinesl do další fotbalové budoucnosti zkušeného záložníka Marka Zúbka více světla. Soud nepřinesl žádné rozhodnutí a oběma zainteresovaným stranám doporučil, aby nešly mimosoudní řešení. Pokud se tak nestane, bude se celou kauzu snažit rozlousknout další arbitráž, která je naplánována na 21. srpen. "Za této situace se pokusíme jednat s Baníkem Ostrava. Šance udržet zde Zúbka, který s námi nadále trénuje, se stále nevzdáváme," řekl nám ředitel FC Vysočina Ing. Tulis.
1.8.Dorost deklasoval Budějovice BPřátelsky starší dorosty: SK České Budějovice B - FC Vysočina 2:7 (0:3) Góly: Rabušic 3, Tlačbaba 3, M. Černý Sestava: Štěpanovský - Hříbek, Dvořák (test z Olomouce), Niederle, Vystrčil (55. Takacz) - Smejkal, Bureš (46. Benda), Chmelík (46. Filip), Netrda - Rabušic (46. Černý M.), Stoszek (46. Tlačbaba). mladší dorosty: SK České Budějovice B - FC Vysočina Jihlava 1:5 (0:3)
3.8.Dorost lehce přehrál TáborV rámci sosutředění v Nové Včelnici starší dorost lehce porazil divizní Tábor. V zápase dostali více příležitostí hráči širšího kádru. Góly: Stoszek 2, M.Černý 2, Vystrčil, Pikl. Sestava: Hlavoněk - Takacz, Filip, V.Černý, Tlačbaba - Vystrčil (60. Hříbek), Smejkal (46. Bureš), Niedetle, Netrda (46. Benda) - M.Černý, Stoszek (46. Pikl).
3.8.Sedmnáctka i Šánou prohrálaČeská reprezentace do 17 let prohrála i druhé utkání na turnaji v Maďarsku a bude hrát jen o celkové sedmé místo v turnaji proti Izraeli. Jedinou branku při porážce 1:2 (0:1) se Srbskem zaznamenal Kraut. V brance celý duel odchytal gólman mladšího dorostu FC Vysočina Petr Šána.
4.8.Nový webPokud byste na novém webu našli chybu, napište nám o ní prosím zde. Pokud budete potřebovat přejít na původní verzi webu, najdete ji na www.fcvysocina.cz/oldweb.
5.8.Dorost remizoval se SlováckemPřátelsky st. dorost: 1.FC Slovácko - FC Vysočina Jihlava 1:1 (0:0). Gól: 55. Netrda. Sestava: Štěpanovský - Hříbek, Dvořák (65. Filip), Niederle, Tlačbaba - Vystrčil (65. Benda), Chmelík, Smejkal, Netrda (65. Bureš) - Rabušic, Šamánek (65. Stoszek).
6.8.Hledáme byt 1+1 k pronajmutíFC Vysočina Jihlava hledá pokud možno zařízený byt 1+1 k pronajmutí na dobu určitou. V bytě bude ubytován hráč "A" mužstva. Nabídky můžete zasílat na e-mail: fuks@psj.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na 567 550 223. Předem děkujeme.
6.8.Juniorce se generálka vydařilaPřátelsky: FC Vysočina B - FC Žďár n.S. 6:1 (2:0). Posílené juniorce se generálka na MSFL velmi vydařila. Svého soupeře předčila ve všech směrech. Góly: Kříž, Čermák, Matoušek, Gebreselassie, Wasserbauer, Pacholík. Sestava: Neumann - Komínek, Gebreselassie, Kříž, Heide - Matoušek (70. Bureš), Wasserbauer, Pacholík, Čermák - Malínek, Fišer.
7.8.Za Vysočinou do Hlučína!Stejně jako v loňské sezóně budete i letos mít možnost vidět na vlastní oči zápasy FC Vysočina na hřištích soupeřů. První venkovní zápas sehrajeme v sobotu 12.8. v Hlučíně. Bližší informace k zájezdu přinese v nejbližších dnech. Zájemci se už nyní mohou hlásit na e-mailu tereza.mazacova@email.cz nebo na tel.: 567 578 014.
7.8.Hledáme posily pro stránky!Hledáme redaktorské posily pro redakci zbrusu nových stránek FC Vysočina! Vhodné pro novinářské začátečníky a fanoušky klubu. Uvítáme též fotografy. Zájemci mohou své nabídky zaslat na e-mail fuks@psj.cz a poté se dozví podrobnosti.
9.8.Zájezd do Hlučína nebudePlánovaný zájezd fanoušků FC Vysočina na duel v Hlučíně se bohužel pro malý zájem neuskuteční. Děkujeme za pochopení.
10.8.Pikl v Japonsku proti USAJihlavský záložník Jiří Pikl nastoupil v úvodním utkání české "sedmnáctky" na mezinárodním turnaji v Japonsku. Naši mladíci v něm podlehli USA 0:1, když inkasovali ve třetí minutě nastavení.
11.8.Proti Žižkovu až v neděliVzhledem k postupu FC Vysočina do II. kola Poháru ČMFS, ve kterém se jihlavští fotbalisté střetnou na domácí půdě ve středu 30. srpna proti prvoligovým Českým Budějovicím, dochází k posunu u pátečního duelu II. ligy. Atraktivní domácí zápas proti Viktorii Žižkov se tak neuskuteční v pátek 1. září, ale až v neděli 3. září od 19:00 hodin.
12.8.ČR 17 nestačila na JaponskoJihlavský Jiří Pikl odehrál posledních 20 minut utkání české sedmnáctky na mezinárodním turnaji proti domácímu Japonsku. Čeští mladíci dostali čtyři branky a budou hrát jen o konečné páté místo.
13.8.Výsledky 2. kola II. ligy2. kolo II. ligy: Hlučín – Vysočina 0:2 (0:1), Jakubčovice – Opava 1:0 (0:0), Vítkovice – Blšany 1:2 (0:0), Ústí n. Labem - Hradec Králové 1:2 (0:0), Sokolov - Olomouc B 1:2 (1:1), HFK Olomouc – Třinec 2:0 (2:0), Žižkov - Čáslav 2:0 (1:0), Bystrc - Bohemians 2:1 (1:0).
14.8.Na závěr porazili ChorvatyČeská "17" se s mezinárodním turnajem v Japonsku rozloučila jasným vítězstvím 4:0 (2:0) nad Chorvaty. Na posledních 17 minut nastoupil i jihlavský Jiří Pikl.
14.8.Předprodej na HFK OlomoucOd úterý 15. srpna budou na místech tradičních předprodejů k dispozici vstupenky na nadcházející domácí duel FC Vysočina proti 1.HFK Olomouc. Vstupenky k stání i místenkové k sezení lze za jednotnou cenu 40,- Kč zakoupit v Trafice v kině Sokol a Tipsport baru v Mrštíkově ulici.
18.8.Rabušic v nominaci ČR "18"Útočník staršího dorostu Michael Rabušic figuruje v aktuální osmnáctičlenné nominaci české "osmnáctky" na tradiční Mezinárodní turnaj Václava Ježka, který bude probíhat od 20. - do 26. srpna v Praze.
18.8.Zájezd na JakubčoviceV sobotu 26. srpna čeká Vysočinu velmi těžký duel na hřišti ambiciózního nováčka z Jakubčovic. I tento duel, který se hraje ve Fulneku, můžete vidět na vlastní oči díky autobusovému zájezdu. Zájemci se už nyní mohou hlásit na e-mailu tereza.mazacova@email.cz nebo na tel.: 567 578 014.
 
Historie
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu