V srpnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
29.8.Výherci tipovačky na FacebookuNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Teplicím. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Honza Krpálek, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Martin Křížek Mini Kříž, 3. a 5. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Slavii Praha – Rydick Acid Gedeon a Zdeněk Špindler. Výhercům gratulujeme!
29.8.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Slavii Praha. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Luňák Libor, Krčál Karel a Pokorný Milan, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Rydick Acid Gedeon a Zdeněk Špindler a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 6 – sedadlo 28, sektor A2 - řada 4 – sedadlo 30, sektor B3 – řada 5 – sedadlo 5, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 5. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
27.8.Klíma skóroval za U17Reprezentace do 17 let vstoupila do přípravného turnaje v Rumunsku. Ve velmi kvalitním utkání vedli čeští hráči po poločase 1:0, když skóroval jihlavský útočník Jiří Klíma. Domácí tým však dokázal výsledek po přestávce dvěma brankami otočit ve svůj prospěch.
26.8.6. kolo Gambrinus ligyVýsledky 6. kola Gambrinus ligy: Ostrava - Brno 2:1, Teplice - Vysočina 4:2, Olomouc - Jablonec 0:1, Slovácko - Plzeň 1:3, Znojmo - Slavia 0:1, Liberec - Bohemians 1:0, Dukla - Ml.Boleslav 1:1, Sparta - Příbram 4:0.
25.8.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 5. kole FNL? Tomáš Kučera (Hradec Králové) – výhra 3:2 nad Českými Budějovicemi – 90 minut. Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 0:3 s Karvinou – 90 minut. Jan Dobrovolný (Frýdek-Místek) – výhra 3:0 nad Táborskem - 7 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – výhra 1:0 nad Viktorií Žižkov – 25 minut.
21.8.Program září 2013K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ZÁŘÍ 2013 - ZDE.
20.8."Živé kino" na stadiónuStadión FC Vysočina v Jiráskově ulici bude v pátek 23. srpna hostit jednu z pěti projekcí projektu "Živé kino Jihlava". Od 20:30 hodin zde budete moci shlédnout oceňovaný dokumentární film "Dva nula". Unikátní a zábavný snímek o největším českém fotbalovém derby z opačného pohledu – kamera nemíří na hřiště, ale mezi fanoušky. Vstupné je zdarma. Více informací naleznete ZDE
19.8.5. kolo Gambrinus ligyVýsledky 5. kola Gambrinus ligy: Plzeň - Sparta 0:0, Bohemians - Slovácko 1:1, Slavia - Teplice 7:0, Vysočina - Dukla 1:1, Jablonec - Znojmo 5:5, Příbram - Ostrava 4:0, Brno - Liberec 0:1, ML. Boleslav - Olomouc 2:2.
18.8.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 4. kole FNL? Tomáš Kučera (Hradec Králové) – výhra 1:2 v Třinci – 76 minut. Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 1:0 proti Vltavínu – 90 minut. Jan Dobrovolný (Frýdek-Místek) – výhra 0:1 ve Zlíně - 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – prohra 6:1 v Karviné – 45 minut.
17.8.Mešanović skórovalÚtočník Muris Mešanović, který hostuje v Dunajské Strede, dnes debutoval v Corgoň lize. Nastoupil v základní sestavě a v utkání proti Banské Bystrici zachránil domácímu celku bod za remízu, když ve 48. minutě vyrovnal na 1:1.
15.8.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Dukle Praha. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Jan Ficenc, Petr Šíma a Jaroslav Hladík, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Petr Jindra, Adam Ratkovský, Martin Pekárek a Patrik Duba a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 8 – sedadlo 12, sektor A3 - řada 6 – sedadlo 12, sektor B1 – řada 13 – sedadlo 26, sektor B3 – řada 8 – sedadlo 10. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
15.8.Proti Slavii až v neděliUtkání 7. kola Gambrinus ligy mezi FC Vysočina a SK Slavia Praha bude sehráno v neděli 1. září od 17:00 hodin. Důvodem posunu je kolize s pátečním utkáním Evropského Superpoháru.
15.8.Vstupenky na Arménii!Česká reprezentace sehraje 6. září od 18 hodin klíčové utkání v boji o mistrovství světa v Brazílii. V pražské Synot Tip Aréně čeká hráče dramatický duel s Arménií, ve kterém budou rozhodovat detaily a podpora na tribunách. Nenechte si ujít poslední domácí utkání národního týmu a fanděte hráčům přímo na stadionu. Vstupenky získáte v síti TICKETPORTAL a na vstupenky.fotbal.cz
15.8.Milan Kopic - 3 utkání stopStoper Milan Kopic pyká za své vyloučení v utkání v Libereci. Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR jej za surovou hru potrestala zákazem činnosti na tři soutěžní utkání.
12.8.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Slovanu Liberec. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Fílipek Vlach, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Daniel Dagy Prchal, 3. a 6. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Dukle Praha) – Petr Jindra, Adam cRoo Ratkovský, Martin Pekárek a Patrik Duba. Výhercům gratulujeme!
12.8.Dva náhradníci U18FC Vysočina má dvojí zastoupení v aktuálním širším kádru české reprezentace U18. Mezi náhradníky nominace pro Turnaj Václava Ježka (20. - 24.8.2013) figuruje záložník Jan Zábrodský a gólman Marek Kolář.
12.8.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 3. kole FNL? Tomáš Kučera (Hradec Králové) – překvapivá prohra 0:2 s Táborskem – 90 minut. Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – výhra 1:0 nad Pardubicemi – 90 minut. Jan Dobrovolný (Frýdek-Místek) – výhra 4:1 nad Karvinou - 6 minut.
11.8.4. kolo Gambrinus ligyVýsledky 4. kola Gambrinus ligy: Liberec - Vysočina 1:0, Znojmo - Plzeň 0:1, Sparta - Bohemians 2:1, Olomouc - Teplice 2:2, Příbram - Brno 2:1, Slovácko - Ml.Boleslav 0:2, Dukla - Slavia 0:1.
8.8.Nový autobus FC VysočinaFlotilu autobusů firmy Husták, která k zápasům vozí týmy FC Vysočina, rozšířil moderní autokar BOVA Magiq. Věřme, že prvoligovému týmu přinese štěstí a doveze velmi cenné body už v neděli z Liberce! Polep autobusu dnes dopoledne provedla reklamní agentura Yashica. Fotografie naleznete ZDE.
7.8.U17: Remíza s ChrudimíPříprava U17: Chrudim - Vysočina 2:2 (2:2). Branky: 37., 39. - 6. Liška, 32. Sargsyan. Sestava: Konrád – Ločárek, Vedral, Vlček, Kolčava (54. Kafoněk) – Sargsyan, Vitásek (72. Liška), Novotný, Kafoněk (40. Čermák) – Liška (54. Bajer), Bajer (40. Pech).