Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Program na květenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2018 - ZDE.
29.4.HET liga - 26. koloHET liga - 26. kolo: Vysočina - Ml.Boleslav 0:0, Jablonec - Liberec 2:0, Zlín - Bohemians 1:1, Teplice - Olomouc 1:2, Slavia - Slovácko 0:0, Ostrava - Sparta 3:2, Dukla - Brno 2:1, Plzeň - Karviná 2:0.
26.4.Vstupenky na Spartu!Na vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. Sparta Praha, který je na programu v pátek 11.5. od 17:30 hodin. Jde o první vlnu prodeje s ohledem na omezení popsaná v tomto článku.
24.4.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Mladé Boleslavi. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Radek Deutschar, Rada Vacátko a Petr Molák, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 41, sektor A3 – řada 5 – sedadlo 34, sektor B1 – řada 10 – sedadlo 28, sektor B5 – řada 14 – sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje. A bonus navíc – vstupenky na Megakoncert 90s live v Jihlavě, který se uskuteční na HZS 11. května!
23.4.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Mladé Boleslavi vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 4, sektor B1 – řada 12 – sedadlo 27. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
22.4.HET liga - 25. koloHET liga - 25. kolo: Liberec - Slavia 0:0, Karviná - Teplice 1:1, Bohemians - Vysočina 1:1, Brno - Plzeň 1:3, Sparta - Jablonec 2:0, Ml.Boleslav - Zlín 0:1, Olomouc - Ostrava 1:0, Slovácko - Dukla 2:0.
16.4.Ikaunieks nejlepším střelcemÚtočník Davis Ikaunieks pátečním gólem do sítě Zlína přepsal klubovou historii! Šlo o jeho 18. trefu v dresu FCV, čímž se stal nejlepším kanonýrem za dosavadních necelých sedm ročníků působení v nejvyšší soutěži. Překonal tak Harise Harbu, třetí je s patnácti góly Muris Mešanović.
15.4.HET liga - 24. koloHET liga - 24. kolo: Plzeň - Sparta 2:2, Jablonec - Olomouc 0:0, Ostrava - Bohemians 2:0, Slovácko - Brno 1:0, Dukla Praha - Liberec 2:0, Vysočina - Zlín 1:1, Slavia - Karviná 3:2, Teplice - Ml.Boleslav 1:1.
11.4.Gól března: Lukáš ZoubeleKlubová anketa o "Gól měsíce března" zná svého vítěze. 66% vašich hlasů získala parádní trefa Lukáše Zoubeleho, který skóroval po přihrávce Davise Ikauniekse v duelu na Dukle Praha.
9.4.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Zlínu. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Jan Dvořáček, Hana Vondráková a Joža Kolář, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 9, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 17, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 3, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 10. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje.
9.4.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Zlínu vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 7 – sedadlo 4, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 6. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
8.4.HET liga - 23. koloHET liga - 23. kolo: Bohemians - Plzeň 5:2, Karviná - Slovácko 0:0, Olomouc - Vysočina 1:1, Sparta - Dukla 3:0, Brno - Slavia 0:1, Ml.Boleslav - Jablonec 1:1, Zlín - Ostrava 0:2, LIberec - Teplice 1:2.
5.4.Buchta 2 zápasy stopStoper Petr Buchta si dnes vyslechl verdikt disciplinární komise za vyloučení v utkání proti Baníku Ostrava. Obdržel stop na dvě soutěžní utkání.
4.4.Farka a Šimánek v nominaciStarší žáci Dominik Farka a Štěpán Šimánek figurují v nominaci českého reprezentačního výběru U14 pro dva přípravné zápasy proti Nizozemí, které se uskuteční ve dnech 10.4. a 12.4. Gratulujeme!
 
Historie
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu