V dubnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.4.Hráčem zápasu HarbaVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Sigmě Olomouc: 405 - Harba Haris, 140 - Josl Tomáš, 107 - Jungr Marek, 85 - Kučera Tomáš, 53 - Hanuš Jan.
2.4.Lístky na Plzeň v prodeji!Počínaje středou 2.4. jsou v prodeji i vstupenky na odvetu pohárového čtvrtfinále proti Viktorii Plzeň, která je na programu ve středu 9.4.2014 od 18:00 hodin. Více ZDE.
3.4.Výherci soutěžíNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Plzni. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Jakub Morcinek, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Marek Kolář, 3., 4. a 5. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Mladé Boleslavi) – Jaroslav Berka, David Pišin Piša a Rada Vacátko. Dalšími účastníky poločasové soutěže jsou Petr Páral a Adam Ťápal, jejichž hlášky k fotce s Petrem Radou a Harisem Harbou získaly nejvíce „lajků“. Navíc všichni obdrží dárkový poukaz do zábavního areálu Šiklův mlýn! Výhercům gratulujeme!
4.4.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Mladé Boleslavi. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Pavel Jelínek a Milan Pokorný, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jaroslav Berka, David Pišin Piša, Rada Vacátko, Petr Páral a Adam Ťápal a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 13, sektor A2 - řada 3 – sedadlo 2, sektor B3 - řada 1 – sedadlo 2, sektor B4 – řada 6 – sedadlo 23. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – šek na konzumaci v restauracích McDonalds ve výši 150 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč. Navíc pro každého účastníka soutěže je připravený dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč do přírodního zábavního areálu Šiklův mlýn!
5.4.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) ve 25. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u výhry 0:1 v Ružomberoku.
6.4.23. kolo Gambrinus ligyVýsledky 23. kola Gambrinus ligy: Vysočina - Ml.Boleslav 2:1, Slovácko - Sparta 0:1, Znojmo - Brno 1:1, Olomouc - Bohemians 2:1, Dukla - Plzeň 0:3, Liberec - Ostrava 3:2, Teplice - Příbram 1:0.
6.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 21. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 2:0 nad Táborskem - v 21. minutě byl po dvou žlutých kartách vyloučen. David Vacek (Ústí nad Labem) – remíza 0:0 ve Varnsdorfu – 16 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) nenastoupil.
9.4.Nejlepší byl Marek JungrVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Mladé Boleslavi: 259 - Jungr Marek, 249 - Harba Haris, 112 - Hanuš Jan, 27 - Krejčí Jiří, 17 - Kučera Tomáš.
10.4.Tipovačka na FacebookuJe tu další TIPOVAČKA! Tentokrát tipujte výsledek ligového duelu FC Vysočina proti Plzni! Vítězové obdrží šek na nákup do McDonalds, vstupenky do multikina Cinestar a "vstupenky" do poločasové soutěže při domácím utkání s Bohemians 1905. Dále budou všichni výherci odměněni dárkovým poukazem do zábavního areálu Šiklův mlýn! Své tipy pište ve formátu PLZ – JIH a výsledek zápasu. Tipovat můžete ZDE.
12.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 22. kole FNL? David Vacek (Ústí nad Labem) – remíza 2:0 nad Sokolovem – 21 minut. Lukáš Kryštůfek (Vlašim) a Jakub Teplý (Ústí nad Labem) do zápasů nezasáhli.
14.4.24. kolo Gambrinus ligyVýsledky 24. kola Gambrinus ligy: Brno - Olomouc 2:0, Plzeň - Vysočina 1:1, Jablonec - Dukla 1:4, Ml.Boleslav - Znojmo 5:1, Sparta - Slavia 3:0, Příbram - Liberec 3:1, Ostrava - Slovácko 0:1, Bohemians - Teplice 3:1.
14.4.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 26. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u výhry 4:1 nad Žilinou.
16.4.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Plzni. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Čeněk Brychta, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Roman Zikmund, 3., 4., 5. a 6. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Bohemians 1905) – Leoš Cíbr Kameník, Vojta Kruntorád, Michal Tesař a Jenda Kotýýza. Navíc všichni obdrží dárkový poukaz do zábavního areálu Šiklův mlýn! Výhercům gratulujeme!
16.4.Hráčem zápasu HanušVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Plzni: 207 - Hanuš Jan, 99 - Harba Haris, 98 - Mešanović Muris, 23 - Kučera Tomáš, 11 - Koloušek Václav.
17.4.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Bohemians. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Jaroslav Hladík a Milan Flaška, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Leoš Cíbr Kameník, Vojta Kruntorád, Michal Tesař a Jenda Kotýýza a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 8 – sedadlo 12, sektor A3 - řada 5 – sedadlo 40, sektor B3 - řada 14 – sedadlo 12, sektor B4 – řada 5 – sedadlo 1. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – šek na konzumaci v restauracích McDonalds ve výši 150 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč. Navíc pro každého účastníka soutěže je připravený dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč do přírodního zábavního areálu Šiklův mlýn!
20.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 23. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – výhra 0:1 na Žižkově – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – prohra 3:1 v Hradci Králové – 7 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – prohra 3:1 v Hradci Králové – 45 minut.
20.4.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 27. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u výhry 1:3 ve Zlatých Moravcích.
21.4.25. kolo Gambrinus ligyVýsledky 25. kola Gambrinus ligy: Slavia - Plzeň 0:2, Dukla - Sparta 1:3, Teplice - Brno 0:1, Olomouc - Příbram 0:0, Ml.Boleslav - Jablonec 3:2, Liberec - Slovácko 2:1, Znojmo - Ostrava 0:4, Vysočina - Bohemians 1:1.
22.4.Nejlepší byl Lukáš MasopustVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Bohemians 1905: 162 - Masopust Lukáš, 102 - Hanuš Jan, 58 - Harba Haris, 54 - Jánoš Adam, 16 - Jungr Marek.
23.4.Program na květen 2014K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2014 - ZDE.
24.4.Tipovačka na FacebookuJe tu další TIPOVAČKA na klubovém Facebooku! Jako již tradičně tipujte výsledek duelu FC Vysočina, tentokráte v Jablonci! Přesné tipéry odměníme vstupenkami do multikina Cinestar, šeky na nákup v McDonalds a "vstupenkami" do poločasové soutěže při domácím utkání se Zbrojovkou Brno. Své tipy pište pod tento příspěvek ve formátu JAB - FCV "váš tip".
26.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 24. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – výhra 3:0 nad Varnsdorfem – 86 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – prohra 1:2 s Táborskem – 79 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – prohra 1:2 s Táborskem – 20 minut.
28.4.26. kolo Gambrinus ligyVýsledky 26. kola Gambrinus ligy: Příbram - Znojmo 1:1, Bohemians - Slavia 0:1, Jablonec - Vysočina 3:0, Brno - Ml.Boleslav 1:1, Plzeň - Teplice 3:0, Ostrava - Dukla 2:0, Slovácko - Olomouc 3:1, Sparta - Liberec 4:1.
28.4.Psotku nahradil MinářFotbalisty Olomouce už nevede trenér Zdeněk Psotka, který byl odvolán. Ve zbytku sezony ho nahradí sportovní manažer hanáckého klubu Ladislav Minář.
30.4.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Jablonci. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný nebo přibližný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Marek Doležal, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Martin Kutiš, 3., 4. a 5. ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Brnu) – Ondra Sedláček, Marek Stockinger a Terezka Glancová. Výhercům gratulujeme!