Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
14.3.2015, David Zeman

U19: Přišli o sérii neporazitelnosti

U19: Přišli o sérii neporazitelnostiStarší dorost už dlouhých 14 utkání v řadě neprohrál. A prohra přišla proti soupeři, u kterého se to příliš nečekalo - proti Zlínu. Domácí se ujali vedení už v první půli. V závěru si Vysočina vytvořila tlak, který ale ke gólu nevedl, Zlín si tak vítězství 1:0 (1:0) pohlídal.

 
ZlínZlín
26.kolo, sobota 14.3.2015, 11:00
1:0
(1:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Diváci: 0
FC Vysočina: Kolář - Pěnkava (85. Čermák), Vedral, Šerý D., Fiala - Vitásek, Kolčava - Bajer (80. Smejkal), Šimončič (46. Sargsyan), Šerý M. - Klíma
 

Komentář

"Od loňského počátku října jsme nepoznali hořkost porážky, 14 utkání v řadě, bohužel musím konstatovat, že to byl faktor, který měli někteří hráči v hlavě. Začali jsme velmi vlažně, naopak domácí hrající o setrvání v soutěži, hýřili aktivitou, nasazením, zarputilostí se ujali se vedení, to nás ještě podržel brankář Kolář. Druhý poločas přinesl jiný průběh, soupeře jsme přehrávali, kromě brejkových situací Zlína, se hrálo na jednu branku, změnili jsme rozestavení, hráli na riziko, v závěru jsme si vytvořili velký tlak, ale vyrovnání nám to nepřineslo. Tak, jak jsme v minulosti měli trochu štěstíčka, tak tentokrát přálo srdnatě bojujícím domácím." řekl po utkání Josef Vrzáček.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč února 2018

1. Dvořák Pavel 395b.
2. Tlustý Petr 276b.
3. Rakovan Matej 275b.
4. Buchta Petr 229b.
5. Ikaunieks Davis 193b.
6. Levin Vladislav 187b.
7. Schumacher Till 160b.
Aktuálně

Starší dorost vítězně proti Staré Říši

Kvůli odloženému prvnímu jarnímu kolu soutěže odehráli další přípravné utkání také starší dorostenci. Soupeřem jim bylo opět mužstvo dospělých hrající divizi - tentokrát Stará Říše. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.