28.09.2013, David Zeman

U19: Cenné tři body s Brnem

U19: Cenné tři body s BrnemStarší dorost překvapil na domácí půdě a slaví tři body proti Zbrojovce Brno, která se nachází na pátém místě tabulky. Rozhodující náskok si Vysočina vytvořila již v prvním poločase po gólu Klímy a dvou brankách Duby, ve druhém poločase uzavřel skóre Maruš, utkání tak skončilo 4:1 (3:0).

12.kolo, sobota 28.9.2013, 11:00
4:1
(3:0)
BrnoBrno

Góly Vysočiny: 26. Klíma, 34. a 45. Duba, 75. Maruš
FC Vysočina: Soukup - Jančík, Kriegsmann, Rychetník, Ujčík - Hron (85. Haala), Spirkoski (80. Štěpánek), Zábrodský, Veselský (65. Maruš) - Klíma (80. Šerý D.), Duba (75. Šerý M.)

"Odehráli jsme velmi dobrý zápas a získali tři důležité body. Úvod utkání nebyl jednoduchý, soupeř po naší zbytečné chybě kopal penaltu, kterou zneškodli výborně chytající  Soukup. Tento moment nám hodně pomohl a poté jsme proměnili prvni šanci, když situaci výborně vyřešil Jirka Klíma. Do poločasu jsme vstřelili ještě dvě branky po krásných individualních akcích Duby a navíc ještě zahodili penaltu. Ve druhé půli soupeř snížil, ale v závěru se po střele Klímy trefil Maruš. Zápas byl velmi náročný, proti výbornému Brnu jsme se prosadili týmovým výkonem a hlavně jsme proměnili šance. Ve dvou utkáních jsme vstřelili devět branek, což nám v některých utkàních chybělo. Jsme rádi, že se střelci probudili a zůročují práci celého mužstva. Jsme spokojeni a pracujeme dál," řekl k utkání trenér David Oulehla.