08.03.2018, Ondřej Šourek

U17 si veze výhru ze Žižkova

U17 si veze výhru ze ŽižkovaNa gól domácích dokázali dvěma trefami odpovědět hráči Vysočiny ještě do poločasu a otočit tak skóre ve svůj prospěch. Po přestávce pojistil výsledek utkání z penalty Čermák a mladší dorostenci si tak připsali vítězství 3:1.

ŽižkovŽižkov
přát., sobota 3.3.2018,
1:3
(1:2)
FC Vysočina U17FC Vysočina U17

Góly: 25. Domácí – 29. Fila, 35. Shudeiwa, 59. Čermák z penalty
FC Vysočina U17: Mastný – Fila, Trinh, Němeček (59. Samek, 67. Němeček), Vácha – Samek (41. Shala), Pojezný – Lukáš Trnka, Shudeiwa, Novák (51. Michal Trnka) – Čermák

Další přípravné utkání jsme hráli proti druholigovému Žižkovu. První poločas byl z obou stran vyrovnaný a do vedení šli domácí, když se prosadil na zadní tyči úplně osamocený hráč Žižkova. O čtyři minuty později vstřelil výstavní gól do šibenice levačkou mladíček Fila. Do vedení jsme se dostali v závěru poločasu Shudeiwou, který dokázal zužitkovat krásný dlouhý roh zahrávaný Pojezným. Ve druhém poločase jsme dominovali ve všech směrech a přidali další gól z pokutové kopu, který proměnil Čermák. Dnes se nám zápas povedl a jsem nesmírně rád, že hráči hlavně ve druhém poločase podali velmi dobré výkony.

12.kolo | Žižkov - FC Vysočina | 0:1
26.kolo | FC Vysočina - Žižkov | 4:1