02.05.2016, Redakce

U17: O vítězství přišli ve druhé půli

U17: O vítězství přišli ve druhé půliMladší dorost U17 se v první půli utkání se Slováckem dokázal dostat do vedení, když ve 29. minutě vstřelil gól Bence. Hned po přestávce ale Slovácko srovnalo. V 67. minutě odpískal rozhodčí penaltu pro domácí, se kterou si poradil Gabčo a dostal Slovácko do vedení, které ještě v 73. minutě potvrdil Chytil. Utkání tak skončilo 3:1 (0:1).

SlováckoSlovácko
27.kolo, sobota 30.4.2016, 11:00
3:1
(0:1)

Góly: 46. Furmánek, 67. Gabčo (z penalty), 73. Chytil - 29. Bence.
Slovácko: Duba - Bence (49. Pavlík), Trojánek, Křišťál, Řezáč - Matulka (73. Pejřimovský), Šteffl, Urbánek, Polcar - Lorenc (55. Bartl), Chlumský

"V prvním poločase jsme hráli organizovaně v bloku a soupeř se těžko prosazoval. Nejvíce nám dělal problémy záložník Gabčo, který byl po individuální stránce na tom výborně. Ve 29. minutě poslal Křišťál dlouhý křižný míč na nabíhajícího Benceho, který po vyběhnutí brankáře dokázal dopravit míč do brány. Ve druhém poločase v 46. minutě dostal dlouhý míč před vápno Furmánek, který dokázal jednoduše projít přes Trojánka a střelou na zadní tyč vyrovnal. Poté se hrálo nahoru a dolu. V 67. minutě Bumbalík poslal míč před malé vápno, kde míč neudržel brankář Duba a následně se k míči dostal střídající Hrabina, který ve vápně upadl a pan rozhodčí Dlouhý po signalizaci od pomezního Dostálka odpískal pokutový kop, který se štěstím proměnil Gabčo. Nezbývalo nic jiného, než abychom hru otevřeli a pokusili se vyrovnat, ale poslední hřebík do rakve dalo Slovácko po gólu Chytila. Osobně hodnotím utkání pozitivně, protože jsme nepodali špatný výkon, ale srazily nás individuální chyby. Hlavní rozhodčí pískal na obě dvě strany velmi špatně. V pátek budeme chtít proti Karviné všechno napravit." řekl po utkání trenér Libor Smejkal.