29.08.2014, Miroslav Fuks

U16: Rovných deset branek Třinci!

Mladší dorost U16 zatím v podzimní části dominuje. Ve čtyřech zápasech neztratil bod a nastřílel už rovných třicet branek. Velký díl z nich se zrodil v domácím duelu proti Třinci, v němž střelci FC Vysočina konto soupeře zatížili hned deseti góly.

4.kolo, středa 27.8.2014, 16:00
10:0
(4:0)
TřinecTřinec

Branky: Trojánek 2, Urbánek, Šteffl, Špaček, Bartl, Lorenc, Matůlka, Rážek, Křišťál.
FC Vysočina: Duba (60. Dubec) - Řezáč, Trojánek, Křišťál, Pavlík (40. Pejhřimovský) - Matulka, Šteffl (40. Lorenc), Urbánek, Bartl (40. Bence) - Chlumský, Rážek (55. Špaček).

„Jsem rád, že kluci k utkání přistoupili od začátku až do konce naplno. Soupeře jsme přehráli naší chutí a houževnatostí. Třinec nám vzdoroval pouze v prvním poločase. Hráče chválím za nasazení a přístup k utkání. V sobotu nás čeká určitě jiný zápas s Brnem, na který se musíme připravit. Uděláme vše proto, abychom si odvezli všechny body,“ řekl k zápasu trenér Petr Kuchta.