31.05.2013, David Zeman

Tým U-17 si veze příděl z Ostravy

Tým U-17 si veze příděl z OstravyDorost U-17 zajížděl v tomto kole na hřiště Baníku Ostrava, tedy prvního celku tabulky. Přesto, že v prvním poločase byli rovnocenným soupeřem, tak si nakonec odvážejí debakl 7:2 (3:1) a k tomu bohužel zranění dvou hráčů.

OstravaOstrava
30.kolo, středa 29.5.2013, 12:00
7:2
(3:1)

Góly: 22. Haala, 68. Haala.
FC Vysočina: Jícha – Hekerle (40. Kovář), Štěpánek, Šerý D., Fiala – Haala, Ráček, Šerý M., Rokos (56. Rychetník), Mazel – Klíma.

„V první půli jsme vedoucímu týmu tabulky byli rovnocenným soupeřem. Po vyrovnávací brance jsme byli aktivnější a celkem se nám dařilo nabourávat rozehrávku Baníku. Bohužel jsme propadli u jednoho rohového kopu a pustili tak Ostravu do vedení. Chvíli na to se Baníku povedla kombinace na hranici našeho pokutového území a do kabin jsme tak šli s dvoubrankovým mankem. Druhá půle již byla v režii domácích, kteří nám uštědřili vysokou porážku. Mrzí mě zranění dalších dvou hráčů (Hekerle, Fiala). Nerozumím zákroku domácího útočníka, který likvidačním zákrokem v poslední minutě utkání za stavu 7:2, za který ihned obdržel červenou kartu, zranil Fialu. Oba nám budou v dalších zápasech dosti chybět." okomentoval utkání trenér Kamil Průša.