Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
9.3.2008, Miroslav Fuks

Juniorce vyšla generálka na výbornou

Juniorce vyšla generálka na výbornouTřetiligová juniorka FC Vysočina v dnešní generálce na jarní start MSFL dosáhla cenné výhjry, když zvítězila na půdě 2. celku ČFL a horkého aspiranta postupu do II. ligy FC Graffin Vlašim. Před zhruba čtyřmi sty diváky stříleli jihlavské branky Jan Veselý a Michal Pacholík.

 
VlašimVlašim
přát., neděle 9.3.2008, 15:00
1:2
(0:1)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly: Kabele – 45. J.Veselý, 80. Pacholík
Diváci: 400
FC Vysočina B: Štěpanovský – Benda, Kříž (67. Havránek), Wasserbauer, Nešpor – Čermák, Chlup (46: Schneider), Pacholík, Netrda (60. Chmelík) – Rabušic (72. L.Procházka), J.Veselý.
 

Komentář

„Zápas nám skutečně herně i výsledkově vyšel. Krom úvodní dvacetiminutovky druhé půle, kdy nám domácí vstřelili vyrovnávací gól, jsme kontrolovali hru a připsali jsme si zaslouženou výhru. Pokud bychom se takto prezentovali i v neděli v úvodním jarní kole MSFL doma proti Lipové, tak bychom měli velkou naději na úspěch. Jsem velmi rád, že naše forma vykazuje vzestupnou tendenci. Většina hráčů dnes podala nadstandardní výkon, ovšem čněli Štěpanovský, Čermák a Veselý,“ řekl k přípravnému zápasu spokojený kouč Roman Kučera.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč února 2018

1. Dvořák Pavel 395b.
2. Tlustý Petr 276b.
3. Rakovan Matej 275b.
4. Buchta Petr 229b.
5. Ikaunieks Davis 193b.
6. Levin Vladislav 187b.
7. Schumacher Till 160b.
Aktuálně

Starší dorost vítězně proti Staré Říši

Kvůli odloženému prvnímu jarnímu kolu soutěže odehráli další přípravné utkání také starší dorostenci. Soupeřem jim bylo opět mužstvo dospělých hrající divizi - tentokrát Stará Říše. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.