28.10.2012, David Zeman

Dorost si doma připsal další výhru

Dorost si doma připsal další výhruDorost potřetí v řadě neprohrál, tentokrát slaví cennou výhru 1:0 (0:0) proti Zbrojovce Brno po brance Patrika Demetera. Z posledních tří utkání Vysočina získala 7 bodů a začíná se postupně dostávat do tempa, věřme, že to tak vydrží co nejdéle. V dalším utkání dorost zajíždí na hřiště Slovácka.

14.kolo, sobota 27.10.2012, 11:00
1:0
(0:0)
BrnoBrno

Gól: Demeter
FC Vysočina: Kotnour - Rejthar, Kriegsmann, Hanousek, Ločárek (46. Maruš) - Hron, Dvořáček (46. Demeter), Pedro, Klusák - Hošek, Kelbler.

"Utkání pro nás bylo velmi důležité a především v prvním poločase to bylo hodně vidět. Soupeř nás přehrával, byl lepší v kombinaci a dostal nás pod tlak. Měli jsme špatný pohyb, byli daleko od soupeře a všude jsme byli pozdě, nervozita byla cítít z celého mužstva. Museli jsme v poločase udělat dvě změny, protože na některých postech jsme měli velké problémy. Druhý poločas jsme se výrazně zvedli, dostali jsme soupeře pod tlak. Daleko lépe jsme dostupovali k soupeři, byli jsme aktivnější než Zbrojovka a nutili ji k chybám. Vyústěním byla vstřelená branka Demetera, která se ukázala jako rozhodující. Zvedla se především hra záložní řady a tím i výkon celého týmu. Výhra byla zcela zasloužená, po celý zápas jsme Zbrojovku nepustili do výrazné šance. Musíme říci, že mužstvo ze sebe vydává totální maximum. Kluci makají a i dnes ze sebe vydali úplné maximum, odpracovali zápas na hranicí svých možností a s nelehkou situací se vyrovnávájí velmi dobře. Musíme je za přístup hodně pochválit. Výhra je pro nás motivací do další práce. Musíme makat dál a budeme se ještě zlepšovat. Los v závěru soutěže je však hodně těžký. Musíme se rvát v dalších utkáních." zhodnotil utkání spokojený trenér David Oulehla.