17.10.2006, Miroslav Fuks

Dorost dosáhl velmi důležité výhry!

Dorost dosáhl velmi důležité výhry!Starší dorostenci v úterní dohrávce dosáhli velmi důležité výhry, když na domácí půdě po napínavém průběhu 3:2 zdolali Brno díky brankám Rabušice, Netrdy a Chmelíka. V aktuální vyrovnané tabulce extraligy tak našemu dorostu náleží skvělá 2. příčka!

7.kolo, úterý 17.10.2006, 11:00
3:2
(0:0)
BrnoBrno

Góly za Vysočinu: 48. Rabušic, 69. Netrda, 73. Chmelík z pen.
FC Vysočina: Hlavoněk - Hříbek, Niederle, Filip (77. Vystrčil), Dvořák - Benda (90. Pikl), Bureš, Chmelík, Netrda – Stoszek (50. Tlačbaba), Rabušic.

V první půli byl technický soupeř lepší, ovšem převahu nedokázal gólově zúročit. Do druhé části náš tým vstoupil velmi aktivně a razantně a již ve 48. minutě se radoval z vedoucí branky Rabušice. V 69. minutě už to bylo 2:0, když signál po trestném kopu zužitkoval Netrda. Zápas se zdál být rozhodnutý, ale Brno dokázalo v 70. minutě po chybě obrany vyrovnat. Dvoubrankové vedení bylo na jihlavském kontě zpět už za pouhé 3 minuty díky penaltě proměněné Chmelíkem. Druhý poločas plný gólů však nekončil, protože soupeř za další 3 minuty opět snížil na rozdíl jedné branky. Kýženého vyrovnání se však Brno nedočkalo. „Šlo o velmi zajímavý a oboustranně kvalitní duel, ve kterém jsme dosáhli nejcennějšího vítězství na podzim. Nutně jsme ho potřebovali, abychom se zvedli po předchozích dvou porážkách. Všem hráčům náleží velký dík za příkladnou bojovnost a kvalitní výkon,“ neskrýval po zápase svou spokojenost trenér Roman Kučera.