27.07.2013, Miroslav Fuks

Dorost U19 začal velmi smolně

Starší dorostenci vstoupili do nové extraligové sezóny velmi smolmě a především porážkou. V utkání v Pardubicích měli aktivnějším celkem a měli výrazně více gólových příležitostí, které však nedokázali proměnit. Nakonec platili velmi krutou daň, když inkasovali jediný gól zápasu ve 3. minutě nastavení!

PardubicePardubice
1.kolo, sobota 27.7.2013, 13:00
1:0
(0:0)

Branka: 90+3. Markovič
Pardubice: Stejskal – F. Pánek, Matějka, Pražák (75. Markovič), Koblížek – Špidlen, Kovář, Štemberk (77. Bydžovský), Uhlíř (86. Hundák) – Valenta (67. Kejmar), D. Pánek. Trenér: Jiří Kovárník.
FC Vysočina: Kolář - Jančík, Kriegsmann, Košík, Šerý D. - Hron (55. Mazel), Zábrodský, Štěpánek, Veselský (62. Klíma) - Maruš (85. Homola), Duba.

"Na úvod jsme prohráli zápas velmi hloupě. Pardubice neproměnili pokutový kop a to byla prakticky jediná šance v utkání. Tu druhou již proměnili v poslední minutě po naší nesmyslné chybě. Měli jsme jinak utkání plně pod kontrolou a vytvořili jsme si několik příležitostí, ktere prostě musíme vyřešit. Dnes jsme měli na vítezství a bohužel nemáme ani bod .Hodně se na hráče zlobím, protože neproměnit takové šance, to je trestuhodné a taky to tak dopadlo. Těžko můžeme myslet na body, když jdeme čtyřikrát sami na bránu a nedáme branku. Výsledek je pro nás zklamáním a výkony některých hráčů také. Čeká nás náročný podzim. Zápas je pryč, musíme jít dál," řekl k utkání trenér David Oulehla.