21.03.2010, Miroslav Fuks

"Béčko" dorostu vykročilo pravou nohou!

”Béčko” dorostu vykročilo pravou nohou!Starší dorost B zvládl velmi důležitý vstup do jarní části MSDL. V přímém boji o záchranu zdolal 2:0 (1:0) Frýdek - Místek, když tento nervózní duel rozhodl dvěma trefami velmi dobře hrající Jindřich Kučera. Vybojované tři body je třeba za týden potvrdit v Líšni.

18.kolo, neděle 21.3.2010, 12:00
2:0
(1:0)
Frýdek-MístekFrýdek-Místek

Góly: Branky: 27. a 66. J. Kučera. ŽK: 6. Procházka, 43. Vodáček, 89. Cipruš - 36. Farský, 65.Biolek, 87. Ostrák.
FC Vysočina B: Kopeček – Beránek, Čížek, D.Procházka, Cipruš – Brabec (81. Kulík), Hráček, Vodáček, Průcha – Vokoun (56. Kavka), J.Kučera.

Hosté hráli ze začátku utkání lépe než domácí. Byli aktivnější i nebezpečnější. Domácí svazovala velká nervozita. Byli to však domácí, kteří udeřili jako první a to když výborně hrající Kučera po své individuální akci střelou z 20 metrů otevřel skóre - 1:0. Druhý poločas se hra domácích zlepšila a v 67. minutě Kučera po kolmici Kavky zvýšil na 2:0. Poté měli hosté několik nebezpečných střel, jedna z nich orazíkovala tyč výborně chytajícího Kopečka. Hra domácích již poté byla klidnější a Vodáček trefil břevno. Domácí tak získali cenné vítězství.

"Celý první poločas svazovala náš výkon velká nervozita, ze které plynuly velké nepřesnosti. Ty nás limitovaly po celý zápas. Kluci však chtěli moc vyhrát a dali do výkonu všechno - bojovnost, nasazení a srdce. Zvládli jsme velmi důležitý zápas, který byl hlavně o výsledku. Vynikající výkon podal Kučera a Kopeček. Za náš týmový výkon a důležité body si kluci zaslouží pochvalu. Body však musíme potvrdit v Líšni," řekl po utkání trenér David Oulehla.