(1:1)
OpavaOpava

Góly: 35. Nováček, 68. Havlín, 49. Havel.
FC Vysočina: Doležal - Juříček, Šrámek, Nováček, Vácha (54. Trnka) - Švanda (35. Vrtal), Pojezný, Trnka (35. Časta), Ritter (35. Novák) - Diviš (35. Havlín), Havel

"Klukům výsledkově premiéra na hlavním hřišti na Jiráskové vyšla. Museli však otáčet nepříznivý výsledek a vše se povedlo díky rapidně zlepšenému výkonu ve druhé půli. Stává se to pomalu pravidlem, že v úvodu utkání působíme nejistým dojmem, kazíme přihrávky a volíme špatná rozhodnutí. I toto bylo dnes k vidění. Opava byla aktivní a v poli nás přehrávala. Již ve 12´mohli jít do vedení, ale Doležal měl správně postavenou branku a míč orazítkoval břevno. Skóre se poprvé měnilo v 17´. Doležal vychytal útočníka Opavy, ale vrácený míč zpět před naší bránu Vácha zle trefil za bezmocného Doležala. Obraz hry se nezměnil a hosté dále obstřelovali naší branku. Několik nepříjemných situací jsme i se štěstím přestáli a dokonale využili nabídnutý roh v poslední minutě prvního poločasu. Nováček si naskočil na centr Lukáše Trnky a lobem dopravil míč do sítě 1:1. Nutno podotknout, že poločasový výsledek pro nás byl více než slibný vzhledem k vývoji zápasu. Po změně stran jsme zlepšili mezihru a získávali tím půdu pod nohama. Do vedení nás poslal ve 49´Havel. Nejprve nevyzrál na brankáře Opavy, když neměl příliš času na koncovku, následně však Novák vrátil míč ranou na bránu a Havel se rychle zoirentoval - 2:1. Opava hrozila spíše střelami z dálky, se kterými si bravurně Doležal dokázal poradit. Poslední slovo měl Havlín, kterého vybídl ke skórování Havel. Poslední nepříjemný přímý kop Opavané nezvládli. Ačkoli se nám nepovedl herně první poločas, jsem rád, že dokážeme náš výkon zkvalitnit a utkání dovést do vítězného konce. Je to již třetí vítězství v řadě a doufám, že na této vlně vydržíme co nejdéle." řekl po utkání trenér Lukáš Staněk.