(1:1)

Góly: 1. Kolašinac, 60. Jícha – 24. Krutý, 52. a 59. Bača
Vlašim: Drápela – Petrů, Zeman, Stejskal, Borkovec, Jícha, Kolašinac, Turek, Norek, Janda, Kegajl, střídali: Nešpor, Kučera.
FC Vysočina: Uvarenko – R.Demeter, Kryštůfek, Filip, Cihlář - Vacek, Karlík, Krutý, Dobrovolný (50. Štancl) – Simr, Bača.

Do druhého duelu na turnaji nastoupila v jihlavském dresu zcela jiná jedenáctka, která v tomto složení ještě nikdy nenastoupila. Projevilo se to hned v 1. minutě, kdy na míč nedosáhl mladý stoper Kryštůfek, Kolašinac přesprintoval Demetera a bylo to 1:0 pro Vlašim. Vzápětí mohl svoji chybu napravit Kryštůfek, ovšem jeho hlavička po rohovém kopu mířila těsně vedle. Oproti prvnímu zápasu se festival gólových šancí nekonal. Jihlava se zaslouženého vyrovnání dočkala ve 24. minutě, kdy vlevo unikl Cihlář, předložil přízemní míč do vápna a do sítě ho uklidil Krutý. Ve druhé části šla Vysočina za vítězstvím dočkala se v rozmezí 52. a 59. minuty dvou branek. Nejprve se Demeter prosadil po pravém křídle a před brankou našel skórujícího Baču. Tentýž hráč byl v 59. minutě na konci kombinace po ose Krutý – Štancl, přičemž skóroval z úhlu podél vyběhnuvšího Drápely. Vlašim sice dokázala o minutu později snížil z rohového kopu díky Jíchovi, jenže její závěrečný tlak se nekonal. Naopak mohli zvýšit své vedení jihlavští. V šancích se neprosadili Krutý či Simr.

7.kolo | FC Vysočina - Vlašim | 2:0
21.kolo | Vlašim - FC Vysočina | 1:3