4:3
(3:1)

Branky Vysočiny: Maruš, Ujčík, Prokop
FC Vysočina B: Pelikus - Poul (41. Zima), Rejthar, Košík, Vařejka (62. Trojánek) - Hron, Ujčík, Prokop, Veselský - Maruš (60. Kriegsmann), Vopršal

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: "Úvod utkání jsme měli přímo katastrofální. Během první dvacetiminutovky jsme udělali tři naprosto fatální a hloupé chyby, které nás stáli dobrý výsledek. Ve zbytku prvního poločasu jsme se snažili vstřelit kontaktní branku, která by dostala soupeře pod tlak. Zvedli  jsme se a snažili se hrát ofenzivní fotbal, do konce poločasu však branka nepadla. Ve druhé půli jsme soupeře dostali pod velký tlak a hráli vabank. Soupeř nám po další individuální chybě vstřelit čtvrtou branku, která rozhodla. Byli jsme ve velmi nepříjemné situaci, ale nevzdali jsme se a bojovali o dobrý výsledek až do konce. Ve druhé půli náš výkon gradoval a hráli jsme   dobrý fotbal. Podařilo se nám vstřelit dvě branky a pokusit se o vyrovnáni. Je velká škoda, že jedeme domů s prázdnou, mužstvo si za předvedený výkon nezasloužilo prohrát. Zápas se však hraje od první do poslední minuty, je to pro nás další zkušenost. Chyby nás určitě mrzí, ale i to ke sportu patří, nemáme se dnes za co stydět, byli jsme soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Musíme se prát v dalších utkáních."