15.05.2011, Miroslav Fuks

Střelecké trápení postihlo i juniorku

Střelecké trápení postihlo i juniorkuDospělé týmy FC Vysočina se střelecky trápí. Potvrdila to i juniorka v dnešním utkání MSFL na půdě posledního celku soutěže Slavičína. „Áčko“ i juniorka tak ve čtyřech zápasech v řadě nedokázali vstřelit gól a připsali si vždy pouze po bodu za remízu 0:0. Přitom všechny zápasy mělo jedno společné – velké územní převaha, množství šancí a žádný gól.

SlavičínSlavičín
25, neděle 15.5.2011, 10:15
0:0
(0:0)

ŽK: Šamánek, Mendl (SLA)
Diváci: 110
Slavičín: Mendl - Ptáček D., Belaška, Šamánek, Fábry - Jaroš, Řihák J., Kutra (90+1. Liška T.), Dolina (69. Švach M.) - Pazdera, Orszagh (46. Vaculka)
FC Vysočina B: Rožník - Kryštůfek, Ptáček, Fadrný, Šilinger, - Dobrovolný (72. Šandera), Lovětínský, Leligdon, Kosak - Šimonek, Bača.

Ve Slavičíně se odehrávalo utkání velmi podobné pátečnímu domácímu duelu FC Vysočina proti Třinci. Jihlavský celek si vytvořil územní převahu a množství šancí, jenže jeho střelci je nedokázali proměnit. Šimonek ve 24. minutě nastřelil břevno, domácí jednou míč vykopávali z brankové čáry a v šancích se objevili i Bača, Dobrovolný či znovu Šimonek. Domácí se objevili pouze v jedné šanci na počátku druhé půle.

„Potřebujeme toto střelecké trápení zlomit. Už ve třetím utkání ze čtyř posledních jsme remizovali 0:0. Na druhou stranu nás může těšit plusový bod ze hřiště soupeře. Je třeba dodat, že na hráčích dnes byla patrná určitá psychická deka plynoucí s pátečního vážného zranění Michala Veselého. Všichni mu držíme palce a přejeme brzké uzdravení," zdůraznil po utkání trenér juniorky Josef Morkus.