01.05.2012, Miroslav Fuks

Procitnutí staršího dorostu odnesl Most

Procitnutí staršího dorostu odnesl MostExtraligový starší dorost konečně procitl a dočkal se výhry. Stalo se tak po dlouhé osmizápasové pauze v domácím utkání proti Mostu. Ten si z Jihlavy odvezl debakl 6:0 (3:0), pod který se brankami postupně podepsali Lukáš Hráček, Jan Urbánek, Daniel Kavka, Lukáš Masopust, Filip Dvořáček a Petr Císař.

28.kolo, úterý 1.5.2012, 13:00
6:0
(3:0)
MostMost

Góly: 3. Hráček, 20. Urbánek, 36. Kavka, 74. Masopust, 83. Dvořáček, 90. Císař
Diváci: 110
FC Vysočina: Kotnour – Dvořáček, Pedro, Rozmahel, Tvrdý (77. Klusák) – Kliment (85. Bialek), Šuta (70. Masopust), Hráček, Urbánek (76. Maruš) - Štancl, Kavka (80. Císař).

„Zápas s Mostem pro nás byl nesmírně těžký a důležitý. S ohledem na naši situaci jsme nutně potřebovali zvítězit. Věděli jsme, že náš tým má svoji kvalitu a že potřebuje hlavně psychickou vzpruhu. V tomto směru nám velmi pomohl vstup do zápasu, kdy už ve třetí minutě otevřel skóre Hráček. Do poločasu už to bylo 3:0 díky trefám Urbánka a Kavky. Tým odehrál velmi dobrý zápas a podal konsolidovaný výkon, což potvrdila i druhá půle. V ní jsme měli hned několik šancí, ale zvýšení na 4:0 přišlo až po nájezdu střídajícího Masopusta. V samotném závěru ještě dali konečnému výsledku velmi lichotivou podobu branky Dvořáčka a Císaře," řekl po utkání spokojený trenér David Oulehla. Ten k extraligovému dorostu nastoupil místo trenéra Pavla Procházky, který se naopak přesunul k jeho dosavadnímu celku U-17.