25.09.2011, Miroslav Fuks

Jihlavské hráčky v Brně nepřesvědčily

Jihlavské hráčky v Brně nepřesvědčilyFotbalisty FC Vysočina se představily v Brně a zápas proti "béčku" Zbrojovky jim příliš nevyšel. Dokázaly se v první půli ujmout vedení díky trefě Čechové, ovšem poté vyklidily pole a iniciativu převzaly domácí hráčky. Ty neproměnily řadu šancí, tudíž hráčky FC Vysočina mohly být rády za bod za remízu 1:1.

Brno BBrno B
5.kolo, neděle 25.9.2011, 16:00
1:1
(0:1)

Góly: 55. Soušková - 17. Čechová
FC Vysočina: Havrdová - Ryšavá (46. Procházková), Štefaniková, M.Žampová, Dáňová - Macháčková, P.Žampová, Lačná, Z.Žampová - Čechová, Francálková (70. Vinická)

Hodnocení trenéra Josefa žampy: "V první půly se zdálo, že se opět odehraje zápas v režii Jihlavanek, což napověděl i první gól vstřelený do domácí branky již v sedmnácté minutě Petrou Čechovou. Ta po přesné přihrávce středopolařky P.Žampové překonala domácí golmanku přesnou střelou k tyči. To byl ovšem poslední hezký moment hry, kterou hostující hráčky předvedly. Jihlavské holky ještě v první půly připravily pro útočnici Čechovou dvě šance, které však tváří v tvář s domácí golmankou nedokázala proměnit. Hra Jihlavanek byla nervózní, zbrklá, bez nápadu a bez kombinace. Proto se domácí dostaly do tempa a v pětapadesáté minutě vyrovnaly. Dále už hrál jen domácí tým. Vypracovaly si několik ložených šancí, a bylo jen naším velkým štěstím, že je nedokázaly zužitkovat. Jihlavským hráčkám se tento duel vůbec nepodařil, a proto můžeme být  rádi za dělbu bodů."