01.03.2018, Ondřej Šourek

Jasná výhra U18 se zrodila po přestávce

Jasná výhra U18  se zrodila po přestávceJihlavská U18 sehrála za mrazivého počasí další přípravný zápas na umělé trávě Na Stoupách. První poločas přinesl vyrovnaný fotbal s několika šancemi na obou stranách, při kterých se vyznamenali oba brankáři. Po změně stran už jihlavští svého soupeře přehrávali a vstřelili v rozmezí půlhodiny 5 branek. Za hosty stačil před koncem utkání po pěkné akci snížit Cejpek a uzavřel tak skóre zápasu.

FC Vysočina U18FC Vysočina U18
přát., středa 25.2.2015,
5:1
(0:0)
SK KoutySK Kouty

góly: 47. a 73. Šrámek, 60. Lokvenc, 67. Havlín, 77.Ritter - 82. Cejpek
FC Vysočina U18: Jágrik - Mlejnek (45.T.Svoboda), Čapek, Crha, Vrba -Lát, A.Svoboda (65.Ritter), Pavlas, Šrámek, Havlín -Lokvenc (65.Pejřimovský)
SK Kouty: Stýblo – Štveráček, Neumann, Havelka, Vařejka – Navrátil, Roušar, Parma, Semrád – Coufal, Cejpek

Komentář k utkání nám poskytl tentokrát trenér hostů Richard Chylík: "Do utkání jsme nastoupili bez tréninku na velkém hřišti. Ale i přesto jsme se v prvním poločase s pohyblivým soupeřem dokázali vyrovnat. Domácí FCV si postupem času vypracovali brankové příležitosti, ale naše obrana fungovala velice dobře a tak první poločas skončil 0:0.Do druhého poločasu jsme vstoupili ospale, bohužel jsme myšlenkami byli ještě v kabině, když domácí v 47. minutě udeřili a vstřelili nám první branku utkání. Postupem času nám docházeli síly a toho domácí dokázali využít. Trefovali se další hráči a stav se nakonec zastavil na milosrdných 5:1. Naši jedinou branku dokázal vstřelit Jirka Cejpek po krásné přihrávce Michala Semráda. První přátelské utkání v roce 2018 nás dokonale prověřilo hlavně po fyzické stránce."