13.09.2008, Miroslav Fuks

Favorizovaný Hlučín nad síly „béčka“

Favorizovaný Hlučín nad síly „béčka“Čtyři zápasy trvající vítězná série juniorky skončila dle očekávání na půdě exdruholigového Hlučína. Ten využil jihlavských výpadků na začátcích poločasů a zaslouženě zvítězil 3:0 (1:0). Ve druhé půli byl po druhé žluté kartě vyloučen jihlavský kapitán Wasserbauer.

Diváci: 750
Hlučín: Kosmál - Bogdan (88. Barca), Drozd, Štýbar, Žižka (81. Ondrušík), Kovář, Prokeš H., Hanus, Koubek (72. Poštulka), Valášek, Daněk.
FC Vysočina B: Štěpanovský - Benda, Rezek, Naniaš, Pacholík - Čermák (81. Niederle), Schneider, Chmelík, Wasserbauer, Netrda (79. Demeter) - Peška (70. Šamánek).

„Rozhodl náš velmi špatný vstup do obou poločasů, kdy jsme po chybách propadli a inkasovali. Po první inkasované brance jsme v první půli dokázali hru vyrovnat, ovšem z minima šancí jsme vyrovnat nedokázali. Po druhé brance, která padla už v 50. minutě, bylo prakticky rozhodnuto. Navíc byl v 62. minutě po druhé žluté kartě vyloučen Wasserbauer. Na nepříznivém výsledku se mohl podepsat i nabitý „anglický“ týden,“ stručně zhodnotil utkání trenér Tomáš Jansa.