16.09.2011, Miroslav Fuks

Dorost na Baníku propadl

Dorost na Baníku propadlStarší dorostenci si na Baníku Ostrava vybrali slabší zápas. První půle jim herně vůbec nevyšla, inkasovali však jen jednou. Ve druhé části se už domácí rozstříleli a nakonec zvítězili výrazně 5:1 (1:0). Jedinou jihlavskou branku zaznamenal v 73. minutě Masopust, který snížil na 3:1.

OstravaOstrava
7.kolo, pátek 16.9.2011, 13:00
5:1
(1:0)

Gól Vysočiny: 73. Masopust
FC Vysočina: Pelikus – Pedro (83. Bialek), Vonásek, Rozmahel, Tvrdý (79. Míka) - Masopust, Hráček (59. Dvořáček), Urbánek (46. Klusák), Kliment – Šuta, Kavka (62 Kelbler).

„První půli jsme absolutně prospali. Domácí na nás vlétli, byli agresivnější a lepší. Šanci na zvrat jsme měli na počátku 2. půle, kdy velkou šanci neproměnil Klusák po centru Masopusta. Poté Baník vstřelil druhý a třetí gól a prakticky bylo po zápase. My jsme prostřídali a utkání se spíše dohrávalo. Podali jsme opravdu slabý výkon," řekl k utkání zklamaný trenér Pavel Procházka.