VítkoviceVítkovice
7.kolo, sobota 8.9.2001, 16:30
2:1
(1:0)

Branky: 33. Mooc, 76. Němec - 79. Bratršovský, Žluté karty: Laub, Vojáček, Derych, Němec - Hošťálek
Diváci: 200
Vítkovice: Kafka – Freisler, Laub, Gross, Vojáček – Mooc, Derych (90. Hejdůšek), Kaloč, Kupka (60. Němec) – Hupka (87. Kirschbaum), Mocc. Trenér Jiří Bartl
FC Vysočina: Bartoš – Večeřa – Kadlec, Slavík - Sláma, Kufa, Ryška (20. Sochor), Koníř (57. Veselý), Vaculík – Hošťálek (72. Bratršovský), Šebek. Trenér Miloslav Machálek

Domácí Jihlavu od úvodní minuty zaskočili důrazným napadáním po celém hřišti a první gólovou šanci si vytvořili už v 10. minutě. Mooc však Deychův přímý kop nezúročil. Herní převahu ve vedoucí gól Vítkovice proměnily ve 33. minutě, kdy hostujícího brankáře napotřetí prostřelil ze skrumáže Mooc. Další rána Vysočinu postihla ve 20. minutě, kdy musel pro tržnou ránu na hlavě odstoupit Aleš Ryška. Jediná šance Jihlavy přišla až ve 35. minutě, kdy domácí brankář Sochorovu střelu vyrazil na rohový kop. Pak ještě Freisler mohl vedení Vítkovic zvýšit, jihlavský brankář se ale překvapit nenechal.

Ve druhém poločase průměrného zápasu se skóre měnilo až v jeho druhé polovině. V 76. minutě to byl vítkovický Němec, který poslal za záda hostujícího brankáře míč po přesném centru Kaspříkově a o tři minuty později na konečných 2:1 upravil Bratršovský.

7.kolo | Vítkovice - FC Vysočina | 2:1
22.kolo | FC Vysočina - Vítkovice | 3:1