(0:0)

Góly: Nevřela (50.)
Diváci: 60
Ostrava: Fukal (36. Pospíchal) - Krejčí, Folejtar, Novotný, Přidal - Křehlík (50. Smejkal), Wiederlechner, Miška - Homolka (50. Fila), Jiroušek, Vítek

"Po dobrých výkonech v posledních kolech jsme na Baník odjížděli s nadějí na slušný výsledek. Vzhledem k prvnímu domácímu utkání, ve kterém jsme prohráli 1:2 brankou v poslední minutě bylo jasné, že nás čeká kvalitní soupeř se kterým ale dokážeme sehrát vyrovnanou partii. To se od začátku utkání potvrzovalo, hra se odehrávala spíše ve středu pole s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Postupem času jsme se ale rozehrávali a začali získávat herní převahu. Prosazovali jsme se zejména po stranách hřiště a s tím přišli i šance, do kterých se dostali Honza Vítek, Adam Homolka či Adam Krejčí. Soupeř hrozil zejména ze série rohových kopů, které jsme však přečkali,  a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Ve druhé půli jsme si dokázali vypracovat velkou územní převahu a několik dalších příležitostí, bohužel však bez brankového efektu. A tak přišel trest, kdy se domácí po centru a zakončení hlavou dostali do vedení. Naše převaha pokračovala až do konce utkání, vyrovnat jsme ale již nedokázali, i když se v šancích opět ocitl dvakrát Honza Vítek a Jirka Jiroušek. Mrzí nás, že již poněkolikáté za podzim jsme nedokázali dovést utkání, ve kterém jsme herně lepší a máme více brankových příležitostí do vítězného konce. Je to jedna z věcí, na kterých musíme přes zimu výrazně zapracovat." řekl k duelu Pavel Tvarůžek.