Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
12.8.2017, Miroslav Fuks

Zoubele: Po utkání můžeme jít ze stadiónu s hlavou nahoře

Zoubele: Po utkání můžeme jít ze stadiónu s hlavou nahořeLukáš Zoubele na Slavii nastoupil na méně tradiční pozici defenzivního záložníka a už v 5. minutě se stal aktérem asi klíčového momentu utkání, když po jeho souboji s Milanem Škodou při rohovém kopu sudí Nenadál odpískal pokutový kop. Slavia vstřelila úvodní branku, která následně určila ráz utkání. Jak zkušený středopolař Vysočiny inkriminovanou situaci viděl?

 

Při rohu jsme se se Škoďákem vzájemně drželi. Jde o silového hráče, dokázal se mi utrhnout, nezvládl jsem ho zachytit a zatáhl jsem ho. Asi to byla penalta. Její proměnění už v 5. minutě zápasu Slavii určitě pomohlo a ještě více jí to posadilo na koně.

S jakými ambicemi jste do Edenu jeli?
Chtěli jsme předvést dobrý fotbal, abychom z Prahy odjížděli s dobrým pocitem. Myslím, že jsme se snažili, nehráli jsme ustrašený fotbal  a dokázali jsme si vypracovat nějaké šance. Určitě jsme tady chtěli bodovat, ale Slavia potvrdila svoji velkou kvalitu. Tu prostě musíme respektovat. Jsem ale přesvědčen, že po utkání můžeme ze stadiónu vyjít s hlavou nahoře

Nejen Slavia v létě výrazně posílila svůj kádr o slavné hráče. Zvyšují tyto příchody atraktivitu ligy?
Určitě ano. S klukama se o tom hodně bavíme a svým způsobem z toho porovnání možností některých klubů máme srandu. Těší nás, že si můžeme zahrát proti známým a úspěšným hráčům, jako je například Danny. Asi jsme si už nemysleli, že proti takovým jménům v ligovém utkání někdy nastoupíme. Takové duely jsou pro nás svátek.

Před Vysočinou jsou v tomto ročníku opět těžké záchranářské boje...
Největší problém je, že zatím nedáváme góly. Tři duely bez vstřelené branky jsou prostě problém. Nejhorší je, že nedokážeme proměnit ani vyložené šance. Toto je teď pro nás úkol číslo jedna. Před námi je středeční pohárové utkání ve Vyškově, v němž se musíme střelecky chytit. A pak nás v domácím prostředí čeká další velmi těžký soupeř – Viktoria Plzeň. Věřím, že s podporou fanoušků můžeme uspět.

 
Související
Aktuálně

Podzimní pořadí na základě ankety Hráč měsíce FC Vysočina

Na konci srpna se na klubovém webu rozběhla podzimní část hlasování v anketě Hráč měsíce FC Vysočina. Do konce listopadu se uskutečnila čtyřikrát, přičemž vždy poznala různé vítěze – Jana Hanuše, Jana Závišku, Davise Ikauniekse a Jiřího Klímu. Nyní vám nabízíme zajímavé pořadí, které vzešlo z výsledků jednotlivých měsíčních hlasování. Který... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2017 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.