Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
7.10.2017, Redakce

Významným partnerem FC Vysočina se stala společnost dm drogerie markt

Významným partnerem FC Vysočina se stala společnost dm drogerie marktSpolečnost dm drogerie markt s.r.o., která je jedničkou na českém drogistickém trhu a v letošním roce v Česku slaví 25. narozeniny, spojila své jméno s fotbalovým klubem FC Vysočina. Stala se jedním z významných partnerů nejen jihlavského prvoligového týmu, ale i mládežnických družstev. Nové roční partnerství bylo zpečetěno právě nyní, uprostřed probíhající podzimní sezóny.

 

„Každého partnerství a každé podpory fotbalu si nesmírně vážíme. Velice nás těší, že své jméno s FC Vysočina spojila tak významná společnost, jakou nepochybně je dm drogerie markt. Značce dm drogerie gratulujeme k pětadvacátému výročí působení na českém trhu a moc si přejeme, abychom přispěli jak k jejímu výraznému zviditelnění, tak i zvýšení povědomí o tom, jak významného zaměstnavatele představuje,“ zdůraznil Jan Staněk, ředitel FC Vysočina.

Společnost dm drogerie markt v České Republice začala působit v roce 1992 a svou první prodejnu otevřela již v roce 1993 v Českých Budějovicích. Společnost dm tak v průběhu roku 2017 slavila 25 let působení na českém trhu a oslavy zatím nekončí. Dnes má dm Česká republika více než 220 prodejen po celé zemi. Její centrála sídlí v Českých Budějovicích a logistické centrum v Jihlavě v Červeném Kříži. V celé České republice tak dm nabízí přibližně 2700 pracovních míst.

dm na Jihlavsku

Díky umístění logistického centra se dm na Jihlavsku profiluje také jako velmi významný zaměstnavatel. Aktuálně zde zaměstnává 360 spolupracovníků od dělníků, přes administrativu po vedoucí pozice. V letním období je nabídka pracovních pozic rozšířena o přibližně 100 brigádníků. Kromě logistického centra v Jihlavě zde sídlí i tři prodejny dm (v ulici Benešova, v City Centru a VUC u Kauflandu), ve kterých mohou zákazníci nakoupit produkty péče o zdraví, krásu i domácnost té nejvyšší kvality. Svůj nákup pořídí navíc zákazníci dm díky dm dlouhodobým cenám celkově vždy výhodně.

Filozofií dm je nabízet svým zákazníkům kromě klasického drogistického zboží také to, co potřebují pro své zdraví a aktivní životní styl.
Proto se dm nyní stala hrdým fanouškem fotbalového týmu FC Vysočina Jihlava a přeje si, aby díky materiální podpoře určené pro sportovce hráči získali novou energii pro dosahování těch nejlepších výkonů.

Máte zájem pracovat v dm, u stabilního zaměstnavatele na trhu a využívat všech výhod s tím spojených? Kontaktujte nás


 
Aktuálně

Jak to viděl ředitel?

Venku je krásné babí léto, ale ani parádní počasí nemůže vyhnat smutek z mysli nás fanoušků. Poslední dvě utkání vypadala dlouhou dobu nadějně, bohužel jsem však vyšli na prázdno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2017 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.