Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
10.2.2011, Miroslav Fuks

Vysočinu v neděli prověří Vlašim

Vysočinu v neděli prověří VlašimV neděli 13. února na sebe na umělé trávě v areálu Na Stoupách narazí dva špičkové celky II. ligy ČMFS. Domácí FC Vysočina změří v dalším ze zimních přípravných duelů síly s Graffinem Vlašim. Utkání proti 2. celku druholigové tabulky má výkop stanoven na 13 hodin. Může už trenér Josef Vrzáček počítat se zařazením některých absentujících hráčů?

 

Marodka se nám začíná vyprazdňovat a vypadá to, že pro herní soustředění v Blšanech bychom mohli počítat s většinu hráčů. Nyní proti Vlašimi však ze zdravotních důvodů nemůžeme počítat s Gavrićem, Cihlářem, Vaculíkem a Dolejšem. Pouze trénovat a dohánět kondiční manko budou Dort, Krutý a Šimonek. Volno dostane Gabriel. Ve středu 16.2., kdy v Blšanech hrajeme proti Karlovým Varům, lze očekávat zapojení většího množství fotbalistů včetně kapitána Filipa Dorta.

Kdy na soustředění vyrážíte?
Do Blšan zamíříme v pondělí 14. února ráno. Během třídenního pobytu plánujeme dvoufázové tréninky a právě zápas proti třetiligovým Karlovým Varům. Připravovat bychom se měli výhradně na přírodní trávě a v posilovně. V blšanském areálu najdeme i kvalitní regeneraci. Pevně věříme, že nám vyjde i počasí.

Jakou náplň měly vaše tréninky v tomto týdnu?
Zaměřujeme se na technicko – taktickou přípravu. Hodně jsme se věnovali taktice, řada cvičení byla zaměřená na dynamiku, rychlost a koordinaci. I v tomto týdne jsme však zařadili i vytrvalostní složku.

Vrcholem tohoto týdne bude utkání s Vlašimí...
Vlašimi je ve hře o postup do Gambrinus ligy a disponuje velice kvalitním kádrem. To hovoří za vše. Čeká nás náročná prověrka, což nám potvrdilo i nedávné přípravné utkání, v němž Vlašim zdolala Jablonec.

 
Aktuálně

Michal Pecháček následuje Dujmoviće do Znojma

Kádr fotbalistů FC Vysočina prošel v závěru přestupního termínu dalšími změnami. V druholigovém Znojmě bude na jaře hostovat nejen devatenáctiletý bosenský levý obránce či stoper Ivan Dujmović, ale též jednadvacetiletý hráč pro pravou stranu Michal Pecháček. Na jihu Moravy tak doplní početnou exjihlavskou kolonii. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.