25.09.2017, Miroslav Fuks

Víkend otců v Jihlavě vyšel parádně!

Víkend otců v Jihlavě vyšel parádně!FC Vysočina se i v této fotbalové sezóně připojil k projektu HET ligy s názvem Víkend otců. Jeho už třetí pokračování proběhlo v rámci nedělního atraktivního utkání proti Baníku Ostrava a znovu nabídlo pestré menu, které navíc bylo podpořeno vítězstvím domácího celku díky skvělé závěrečné tečce. Oproti sobotě se umoudřilo i počasí, tudíž se na tribunách našlo množství tatínkům se svými ratolestmi, kteří využili nejen extra zvýhodněného vstupné na utkání, ale též dalších lákadel, které pro ně klub ve spolupráci se svými partnery nachystal.

Víkend otců nejen v Jihlavě opět spojovala jednotná grafika a předzápasové pózování všech aktérů utkání před prezentační plachtou tohoto projektu. Mezi malé návštěvníky zápasu byly rozdány stovky placek #DíkyTáto spolu s informacemi o možném zapojení do fotosoutěže na webu vikendotcu.cz. FC Vysočina pro malé návštěvníky zápasu přidal dáreček v podobě Ježourovy samolepky. Na zápase samozřejmě nemohl chybět ani oblíbený maskot Ježour a došlo i na malování bojových klubových barev nejen na dětské tváře.

FC Vysočina k Víkendu otců přistoupil velmi aktivně, což v areálu stadiónu dokumentovala hned trojice nafukovacích atrakcí, které byly po celý podvečer opravdu v permanenci - horolezecká stěna, skákací hrad a branka s měřičem rychlosti střely. Děti jistě zaujaly i nafukovací balónky a v neposlední řadě mnozí využili možnost pořídit si památku na Víkend otců prostřednictvím originálního snímečku z profesionálního fotokoutku.