M-soft
 
20.5.2012, MF DNES - Michal Kolařík

Úkol splněn. Je to hezký, radoval se gólman Blažek z postupu Jihlavy

Úkol splněn. Je to hezký, radoval se gólman Blažek z postupu JihlavyPomohl splnit cíl, který si po zimním příchodu ze Sparty vytkl - s fotbalisty Jihlavy vybojoval postup do první ligy. "Od začátku bylo jasné, proč sem jdu," řekl brankář Jaromír Blažek po výhře 3:0 nad Třincem, která odstartovala postupové oslavy. "Je to hezký, jsem šťastný," radoval se devětatřicetiletý gólman.

 

Co vás teď čeká?
Dovolená, a pak příprava na ligu.

Takže budete v Jihlavě hrát dál?
Jsem s Jihlavou dohodnutý, že pokud nebude mít vedení ani já žádný problém, tak tu spolupráci prodloužíme. Od začátku bylo jasné, proč sem jdu, že chci hrát zase ligu, a tím pádem do ní pomoci Jihlavě.

Nová smlouva bude jen na půl roku, nebo na celý rok?
Já se o tom teď nechci bavit. Chci si to užít a vše ostatní budu řešit až potom.

Co byste vzkázal Spartě?
Co, vůbec nic.

Máte pocit satisfakce, nebo zadostiučinění?
Já to neřešil, odešel jsem ze Sparty. Ne že bych za sebou zavřel dveře, Spartu sleduju pořád, chodím tam, ale je to už za mnou, co se týká mého dalšího profesionálního působení. Třeba se tam někdy vrátím jako někdo jiný, ale jako fotbalista už asi ne. To už jsem uzavřel a soustředil se už jen na tohle.

Jak byl těžký návrat do ligy?
Určitě těžký, druhá liga kvalitou sice nedosahuje na tu první, ale mužstva byla hodně vyrovnaná.

Dá se ten pocit po postupu srovnat s titulem?
To asi ne. Ale je to hezký, určitě je to hezký, zažil jsem to už jednou a teď podruhé, tak jsem za to vděčný. Já už mám titulů a všeho za sebou, beru to spíš srdečně. Pro něco jsem sem šel a to dopadlo. Jsem šťastný.

  • kompletní podobu rozhovoru naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina v sobotu touží po zlomení prokletí Ďolíčku!

Fotbalisté FC Vysočina ještě nikdy v historii nezvítězili ve vršovickém Ďolíčku, přičemž se o to pokoušeli už sedmkrát. Prolomení kouzla či spíše prokletí stadiónu Bohemians Praha 1905 by právě nyní přišlo celkem vhod. Oba celky se v sobotu 21. dubna od 17:00 hodin střetnou v duelu, který má z jihlavského hlediska velkou důležitost. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu