08.02.2016, Redakce

Starší dorost si na Slovensku připsal dvě prohry

Starší dorost si na Slovensku připsal dvě prohryStarší dorost U19 se utkal na soustředění na Slovensku se dvěma soupeři. V prvním utkání podlehl Senici 4:1 (3:1), když jedinou branku vstřelil ve 36. minutě Svoboda. Ved druhém utkání smole podlehli Slovanu Bratislava, když o dvoubrankové vedení přišli v posledních pěti minutách a utkání tak skončilo 3:2 (0:0), oba jihlavské góly vstřelil Sargsyan.

5.2.2016 - FK Senica U19 - FC Vysočina Jihlava U19 4:1 (3:1)

7.2.2016 - Slovan Bratislava U19 - FC Vysočina Jihlava U19 3:2 (0:2)