Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
23.11.2012, Miroslav Fuks

Rada: V Plzni body neodevzdáme bez boje!

Rada: V Plzni body neodevzdáme bez boje!Oba jsou narozeni v ročníku 1983, nastupují ve středové řadě FC Vysočina, poprvé se střetli v českých v mládežnických reprezentacích a oba jsou natěšení na pondělní utkání, neboť v dresu Plzně ještě poměrně nedávno nastupovali. O zvýšené motivaci Lukáše Vaculíka a Tomáše Rady proto není možné pochybovat.

 

Lukáš Vaculík do města piva přišel na počátku roku 2008, ovšem zdravotní problémy mu umožnily nastoupit do ligového v barvách Plzně až na podzim. Stihl jen 8 zápasů a 1 gól a na počátku roku 2009 přestoupil na Žižkov. „Na zápas se opravdu moc těším. Zápas si jedeme užít a chceme v posledním ligovém utkání v letošním roce bojovat o úspěch. A to bez ohledu na skutečnost, že se naše marodka stále plní. Už to na podzim musíme nějak dohrát. Pro mne bude duel o to zajímavější, že jsem ještě v nové plzeňské aréně nenastoupil,“ vypíchl Vaculík.

Ten se těšil na přímou konfrontaci s kamarádem Davidem Limberským, který však s ohledem na trest za 4 žluté karty nenastoupí. „Nejlépe se však z plzeňského kádru znám s Frantou Ševinským, s nímž jsem strávil několik sezón v Mladé Boleslavi. Výborné vzpomínky mám na vtípky Pavla Horvátha,“ s úsměvem dodal jihlavský krajní záložník.

Tomáš Rada má v plzeňském dresu velmi bohatou bilanci. Nastoupil do 138 utkání, vstřelil 5 branek a podílel se na historickém titulu v ročníku 2010/11. Pondělní měření sil tak pro něj bude prestižní i nostalgické. „Na zápas se samozřejmě těším, neboť jsem v Plzni strávil kus fotbalové kariéry, mám zde řadu kamarádů a dosud jsem neměl možnost hrát na zrekonstruovaném plzeňském stadiónu. Na něm se nyní schází opravdu vysoké návštěvy, navíc atmosféra je díky blízkosti tribun bouřlivější a intenzivnější, než v minulosti. Na druhou stranu musím říci, že si moc dobře uvědomuji, jak těžký duel nás v pondělí čeká. Věřím, že i v oslabeném složení podáme dobrý výkon a dokážeme, že na ligu máme. Rozhodně se v Plzni nepoložíme a neodevzdáme body bez boje,“ zdůraznil Rada, který už toužebně vyhlíží dovolenou a zimní přípravu: „Podzimní sezóna byla skutečně hodně náročná. Pro mne osobně byla o to těžší, že jsem doléčoval koleno a v posledních týdnech mne trápila viróza. Cítím, že potřebuji odpočinek, doléčit se a odmakat zimní přípravu. Věřím, že z jarní sezóny poté budu mít mnohem lepší pocit.“

 
Související
Aktuálně

Filip Novotný odešel na hostování do Ústí nad Labem

Dvaadvacetiletý levý obránce či záložník Filip Novotný se vrací do Ústí nad Labem. Z tohoto klubu v lednu 2016 přestoupil do Jihlavy, ovšem nikdy se naplno neprosadil do základní sestavy. Nepochybně se však řadí k talentovaným a perspektivním fotbalistům, tudíž s ním FC Vysočina v zimě prodloužil smlouvu a umožnil mu rozehrání v náročných jarních... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.