Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
7.12.2015, Miroslav Fuks

Program zimní přípravy FC Vysočina

Program zimní přípravy FC VysočinaNedělní zápas proti Zlínu nepředstavoval pro fotbalisty FC Vysočina tečku za letošním fotbalovým rokem. Prvoligový tým totiž pokračuje v tréninkovém procesu ještě v tomto týdnu až do pátku 11. prosince. Prvoligový mančaft se poté sejde na prahu zimní přípravy v pondělí 4. ledna.

 

Fotbalisté se budou převážně připravovat v domácím prostředí, kde mohou využít kvalitních tréninkových podmínek, dobře připravených terénů, umělé trávy v areálu Na Stoupách, moderně vybavené posilovny na stadiónu a zázemí Hotelu Gustav Mahler. V pátek 8. ledna absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Po roční odmlce se znovu zapojí do duelů Tipsport cupu, přičemž tentokrát budou nastupovat v Praze na umělé trávě Slavoje Vyšehrad. Zde ve dnech 12. až 19. ledna nastoupí k zápasům proti Bohemians 1905, Táborsku a právě druholigovému Vyšehradu.

Klíčová část zimního bloku opět proběhne v Turecku, kam FC Vysočina odlétá na soustředění již 24. ledna a vrací se o týden později. Jihlavský tým zde během sedmi dnů sehraje tři utkání se zahraničními soupeři – proti makedonskému klubu FK Škendija 79 Tetovo (2. místo v podzimní tabulce), polskému klubu Jagiellonia Bialystok (12. místo v aktuální tabulce) a maďarskému klubu MTK Budapešť (3. místo v podzimní tabulce).

Generálku na start SYNOT ligy obstará v sobotu 6. února duel proti Pardubicím. Fotbalové jaro pak s ohledem na konání EURA 2016 vypukne už 13. února na půdě FK Jablonec.

  • program zápasů v zimní přípravě najdete TADY

 
Aktuálně

Filip Novotný odešel na hostování do Ústí nad Labem

Dvaadvacetiletý levý obránce či záložník Filip Novotný se vrací do Ústí nad Labem. Z tohoto klubu v lednu 2016 přestoupil do Jihlavy, ovšem nikdy se naplno neprosadil do základní sestavy. Nepochybně se však řadí k talentovaným a perspektivním fotbalistům, tudíž s ním FC Vysočina v zimě prodloužil smlouvu a umožnil mu rozehrání v náročných jarních... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.