26.05.2017, Jan Široký

Přípravka U10 vyhrála Champions Trophy v Rakousku

Přípravka U10 vyhrála Champions Trophy v RakouskuVe čtvrtek 25.5.2017 starší přípravka U10 absolvovala kvalifikační turnaj Champions Trophy v rakouském Katsdorfu. Turnaje se zúčastnilo 16 družstev, z toho 15 rakouských. Družstva byla rozdělena do čtyř skupin. Naděje FC Vysočina ve skupině dva zápasy vyhráli a jednou remizovali. Do čtvrtfinále postoupili z prvního místa a utkali se zde s Union TTI St. Florian, se kterým si poradili a vyhráli 3:0. V semifinále je čekal tým SV Guntamatic Ried, který kluci porazili zaslouženě 3:1. Finále si jihlavští benjamínci patřičně užili a po skvělém výkonu porazili Fußballschule OÖ o dva góly.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen David Pospíchal.

Jihlavský tým si prvním místem vybojoval postup na finálový turnaj v Rakousku, který se bude konat ve dnech 16.-18.6.2017

Sestava FC Vysočina: Matyáš Široký, Ondřej Stratil, Radek Palán, David pospíchal, Radek Šmarda, Matěj Kotrba, Tobiáš Neruda, Filip Svoboda, Jan Benedikt Doležel.