Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
10.2.2012, Miroslav Fuks

Nové logo FC Vysočina? Inspirujte nás!

Nové logo FC Vysočina? Inspirujte nás!Každý fotbalový klub je živým organizmem, který v průběhu doby prochází řadou změn. Nejinak je tomu i v FC Vysočina, který se od počátku své existence snaží reagovat na požadavky doby, fotbalového svazu, hráčů a samozřejmě též fanoušků. Možná právě teď nastala správná chvíle k tomu, aby FC Vysočina začal uvažovat o změně svého loga, které je neměnné od roku 2000. Ve věci jeho případné modernizace a zatraktivnění se nyní obracíme na vás, fanoušky klubu!

 

Potřebuje vůbec klub změnu současného loga? Jak by logo mělo vypadat při zachování názvu a klubových barev? Čeho by se event. nové logo mělo vyvarovat, aby se dobře vyjímalo na klubových tričkách, mikinách nebo čepicích? Kde by měl nový klubový symbol hledat inspiraci?

„Naše úvahy o novém klubovém logu jsou nyní na samém počátku. Důležitým předpokladem k případné změně by určitě byla pozitivní odezva veřejnosti na tuto myšlenku. Velmi bychom tedy uvítali reakce fanoušků na výše uvedené dotazy. Stejně tak jsme připraveni odměnit zdařilé a inspirující návrhy loga FC Vysočina, které zruční grafici, jichž je jistě mezi našimi příznivci celá řada, mohou zasílat na e-mail fuks@psj.cz. Věřím, že pro mnohé z nich bude představa autorství či spoluautorství nového loga FC Vysočina velmi lákavá. Určitě hodláme přihlédnout i k výsledku ankety, která figuruje ve spodní části titulní strany klubového webu," informoval Miroslav Fuks, marketingový manažer FC Vysočina.

 
Aktuálně

Michal Pecháček následuje Dujmoviće do Znojma

Kádr fotbalistů FC Vysočina prošel v závěru přestupního termínu dalšími změnami. V druholigovém Znojmě bude na jaře hostovat nejen devatenáctiletý bosenský levý obránce či stoper Ivan Dujmović, ale též jednadvacetiletý hráč pro pravou stranu Michal Pecháček. Na jihu Moravy tak doplní početnou exjihlavskou kolonii. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.