Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
7.9.2017, Miroslav Fuks

Neděle na stadiónu FCV: prvoligový fotbal i hokej!

Neděle na stadiónu FCV: prvoligový fotbal i hokej!FC Vysočina ve spolupráci s Xanadu Catering sportovním fanouškům připravil jedinečnou možnost, jak strávit nedělní odpoledne! Na velkoplošné LED obrazovce stadiónu v Jiráskově ulici totiž bude od 15:00 hodin přenášen přímý přenos České televize z hokejového utkání HC Sparta Praha vs. HC Dukla Jihlava! Na něj pak na zeleném trávníku od 18:00 hodin naváže duel HET ligy mezi FC Vysočina a FK Dukla Praha!

 

„Sport na Vysočině zažívá historickou sezónu, když má poprvé v dějinách svého zástupce v nejvyšších soutěžích obou nejpopulárnějších kolektivních sportů v Česku – fotbalu i hokeji. Nedělní časový sled obou atraktivních duelů přímo vybízí k tomu, abychom je spojili v jeden sportovní zážitek. Věříme, že si fanoušci tuto netradiční možnost nenechají ujít a že se tribuny stadiónu začnou plnit už v průběhu hokejového utkání,“ okomentoval vstřícný krok FC Vysočina tiskový mluvčí klubu Miroslav Fuks.

Pro příznivce, kteří na fotbalový stadión dorazí v předstihu, aby si ve sportovním prostředí vychutnali hokejový duel, bude připravena zvýhodněná nabídka Xanadu Catering. Pivo bude od 15:00 do 17:30 čepováno z Beerjetu jen za 30 Kč a nachystáno bude i výhodné menu: klobása + pivo za 80 Kč a párek v rohlíku + limo za 50 Kč.

Hlavní pokladna stadiónu (z Jiráskovy ulice, naproti ICOMu) se v neděli 10. září otevře v 15:00 hodin. Vstup do areálu bude možný pouze s platnou celosezónní permanentkou FC Vysočina či vstupenkou na ligový duel proti Dukle Praha.

 
Související
Aktuálně

Ptejte se trenéra Ivana Kopeckého!

Nabízíme vám jedinečnou možnost položit dotaz trenérovi prvního týmu FC Vysočina Ivanu Kopeckému! Otázky můžete klást prostřednictvím off-line rozhovoru na klubovém webu. Zodpovězeny budou v závěru příštího týdne. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2017 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.