24.02.2007, Miroslav Fuks

Hradec naší juniorce vrátil prohru

Hradec naší juniorce vrátil prohruHradecké juniorce se vydařila odveta. Zatímco v závěru ledna „votroci“ na domácí půdě Vysočině podlehli 3:0, nyní se na jihlavské umělé trávě radovali z výhry 3:1 po poločase 2:0. Jedinou branku našeho celku zaznamenal v 59. minutě Naniaš. Mnohem více než prohra či výkon však kouče Tomáše Jansu mrzí zranění útočníka Vladimíra Pešky.

Ten odstoupil již v 10. minutě s podezřením na zranění kolene. Na přesnou diagnózu si budeme muset počkat. V závěru utkání navíc se zraněním ruky odstoupil i druhý hrot Vladimír Vácha. Připočteme-li nedávné obnovené zranění kotníku útočníka Josefa Šplíchala, tak má naše juniorka najednou na marodce všechny tři útočníky…

Naše „béčko“ nastoupilo zcela bez posil z prvního týmu a navíc kvůli studijním povinnostem chyběl zkušený kapitán Wasserbauer. Výsledkem tak byla sestava s velmi mladou obranou a zálohou, což se v zápase bohužel projevilo.

Soupeř střílel výhradně na začátcích a konci poločasů. Zatímco hned v 1. minutě Vácha svůj nájezd na gólmana neproměnil, soupeř se vzápětí ujal vedení 0:1. Těsně před nástupem do kabin pak zvýšil na 0:2 a hned ve 2. minutě druhé půle byla neurovnaná hra našeho celku potrestaná třetí brankou. Góly Naniaše po standardní situaci naše mladíky probral k větší aktivitě, ta však ke korekci skóre nevedla.

Sestava: Neuman – Kříž, Havránek, Naniaš, Nešpor – Fišer (75. Heide), Niederle, Chlup, Netrda – Vácha (80. Cvach), Peška (10. Flekal).