Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
13.3.2018, Jan Staněk

Jak to vidí ředitel?

Jak to vidí ředitel?Kdo by čekal, že v pátém jarním kole půjde s Jabloncem o souboj dvou mužstev, kde ani jedno zatím v lize neztratilo bod? Kromě jednoho našeho fanouška, který na nás každé utkání vsází 1000,- Kč, asi jen blázen. Každopádně tomu fanouškovi už to hodilo na jaře celkem slušný balík a minimálně si může pořídit velmi hezkou dovolenou.

 

Dosavadní zápasy nám všem vlily do žil pořádnou naději, že záchrana není ztracená. Také můžeme mít po delším čase z fotbalu v Jihlavě radost. To je asi nejdůležitější. Dosavadní průběh jara je pro hráče odměnou za tvrdou práci, kterou v zimě odvedli a kterou přenesli i do utkání. Vyhráno však rozhodně nemáme a musíme se soustředit na každý jednotlivý zápas tak, jako by měl být náš poslední. Ve fotbale se vše může obrátit ze dne na den a sláva jednotlivce trvá vždy jen do dalšího zápasu. Proto musíme pracovat jako doposud a pak věřím, že se dosavadní úspěchy budou opakovat.

Tento tým už však ukázal, že stojí za to mu fandit a že ti kluci si zaslouží, aby v tom nebyli sami. Proto doufám, že se v sobotu dočkají pořádné podpory a skvělého domácího prostředí. Přijďte jim pomoct a buďte slyšet! Myslím, že na Vysočině dlouhodobě platí pravidlo, že Vysočina nekupuje hvězdy, ale hvězdy vytváří. Ať sezóna dopadne jakkoliv, máme v týmu hráče, které stojí za to vidět.

Závěrem nemohu přejít milníky, kterých jsme dosáhli při zápase s Duklou. V lize jsme odehráli 200. utkání, což ukazuje, že jsme v lize v zásadě pořád nováčci a že svou historii teprve píšeme. Pro ilustraci Mladá Boleslav, také klub relativně bez historie, má odehráno v lize přes 400 utkání. Také se nám povedlo vytvořit rekordní sérii čtyř výher v řadě, která bude o to cennější, pokud se nám podaří udržet první ligu. Účasti v lize si važme. Máme tu teď na Vysočině něco, co tu za století historie fotbalu nebylo.

 
Aktuálně

Starší dorost vítězně proti Staré Říši

Kvůli odloženému prvnímu jarnímu kolu soutěže odehráli další přípravné utkání také starší dorostenci. Soupeřem jim bylo opět mužstvo dospělých hrající divizi - tentokrát Stará Říše. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.