Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
13.3.2018, Redakce

Lucie Filová: Doufám, že tým zůstane na domácí vítězné vlně

Lucie Filová: Doufám, že tým zůstane na domácí vítězné vlněFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na akciovou společnost KLIKA-BP, která náleží mezi nové partnery jihlavského fotbalu. Dotazy jsme položili marketingové specialistce Lucii Filové.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
V rámci sponzoringu sportovního týmu jsme nováčci, takže od začátku této sezóny.

Co je pro vaši firmu motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Jsme jihlavská firma, chtěli jsme být vidět i v rámci regionu, tak nám přišlo logické vybrat si jeden z jihlavských klubů a podpořit ho. Fotbal je nám bližší.

Hrála jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Já určitě ne. Fotbal mám ráda, a díky tomu, že mám doma tři fotbalisty, mám i docela přehled, ale nikdy jsem neměla ambice se do hry zapojit.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byla jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Chodím na všechny domácí zápasy FC Vysočina, na ty venkovní ligové z časových důvodů nejezdím, ale samozřejmě sleduji výsledky případně zápas v TV, když je příležitost.

Co zápasy české reprezentace nebo českých klubů v evropských pohárech? Vyrazila jste i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Ano, občas někam vyrazíme.  Velkým zážitkem byl pro kluky výlet do Říma na zápas pražské Sparty proti italskému Laziu, kde Sparta zvítězila 3:0.

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Moji synové hrají za žákovské a dorostenecké kategorie FC Vysočina, takže sleduji výsledky týmů od mladších žáků v podstatě až po juniorku. Chodím na všechny domácí zápasy kategorie U14, U15 a U17.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku?
Samozřejmě mě mrzí, že FC Vysočina opět bojuje o záchranu v 1. lize. Po podzimní části tohoto ročníku jsem byla hodně zklamaná, poslední dva zápasy proti Brnu a Slovácku jsme měli vyhrát, výkon týmu byl strašný. Ale samozřejmě mě potěšil start jarní části sezony, kde FC Vysočina všechny zaskočila ziskem plného počtu bodů z úvodních tří zápasů. To čekal asi málokdo. Doufám, že to hráči dotáhnou do úspěšného konce a ligu udrží.

Který zápas se Vám nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
Za nejhorší považuji poslední dva zápasy podzimní části sezony, kdy jsme prohráli 0:2 s Brnem a 2:1 na Slovácku. Naopak samozřejmě úvodní tři zápasy jarní části, hlavně ten proti Teplicím, kdy byla radost se na výkon týmu dívat.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděla?
Ráda bych viděla odchovance FC Vysočina – Standu Tecla, Lukáše Masopusta, Matěje Vydru, Tomáše Kučeru... Stejně tak i gólmana Honzu Hanuše.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu?
Doufám, že tým zůstane na domácí vítězné vlně a tipuji výhru 2:1!

o společnosti KLIKA-BP, a.s.

Společnost KLIKA-BP, a.s. působí na trhu již 25 let a specializuje se na komplexní dodávky v požární ochraně budov v České Republice a na Slovensku. Dodáváme, instalujeme a následně provádíme servis stabilních hasicích zařízení vodních i plynových. Zajišťujeme ochranu ocelových a betonových konstrukcí nástřiky, provádíme aplikaci protipožárních ucpávek a těsnění, zajistíme dodávku přenosných hasicích přístrojů a bezpečnostních fotoluminiscenčních tabulek. Sídlíme v Jihlavě, kde máme i unikátní školicí centrum s instalací všech typů stabilních hasicích zařízení. Máme za sebou zajímavé projekty, kdy systémy naší společnosti chrání například depozitář Národní knihovny, Ústav organické chemie a biochemie v Praze. Momentálně spolupracujeme na výstavbě Národního fotbalového stadionu v Bratislavě, kde instalujeme naše technologie.

www.klika.cz

 
Aktuálně

Starší dorost vítězně proti Staré Říši

Kvůli odloženému prvnímu jarnímu kolu soutěže odehráli další přípravné utkání také starší dorostenci. Soupeřem jim bylo opět mužstvo dospělých hrající divizi - tentokrát Stará Říše. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.